Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Fortuna bokiem się toczy. ninjaa 5 2010-12-27 13:19
NIE WYKLUCZAM ŻE NABĘDĘ SŁUSZNY PAKIECIK AKCJI... ~Dobry Duszek 4 2010-12-27 10:33
NTT System Komputeryzacja będzie, się zawsze rozwijać , dno uklepane ~fax 5 2010-12-27 09:29
NTT System byl w RDO ~mis malinowy 12 2010-12-27 09:01
ładne odleszczanie :) ~konik 11 2010-12-23 10:52
NTT System ~eskulap 6 2010-12-23 10:43
NTT myslalem ze strzeli jak gumka w sdtringach ... ~mis malinowy 17 2010-12-22 08:21
Ludzie zrozumcie wreszcie ze tej spółki nikt nie lubi, jaK NIC 60 GROSZY ~redes 5 2010-12-19 14:52
Sportina albo Sasanka ~eskulap 12 2010-12-17 18:22
nasza perla w radzie wierzycieli techmexu ~mdf 3 2010-12-17 15:44
Ale to jest głupie ~eskulap 11 2010-12-16 13:17
czyżby w piątek było ubieranko na dużą skalę - niestety ? ~znudzony 19 2010-12-15 16:46
szybcy i wściekli mefi6 18 2010-12-15 12:36
Znawcy giełdy!!! ~eskulap 8 2010-12-14 17:23
NTTczy ta luka musi byc domknieta? ~mis malinowy 15 2010-12-13 19:44
Gdzie ta drobnica. ~eskulap 4 2010-12-13 18:38
NTT oda do akcjonariatu ~mis malinowy 3 2010-12-13 09:48
NTT SYSTEM ninjaa 24 2010-12-12 08:13
NTT System sytuacja jest napieta jak BARANIE jaja ~mis malinowy 5 2010-12-10 13:06
NTT umowa do 54 mln od MSWiA ~mis malinowy 10 2010-12-10 10:54
Zeby społka miala i 500 mln zysku i tak jej nikt nie lubi, spadnie ~jacer 13 2010-12-10 09:59
NTT moim zdaniem wazny krok ~yalu 5 2010-12-09 20:16
kto skupuje te akcje NTT ? cały czas ten sam scenariusz i zbiórka akcji ~Denis 15 2010-12-07 08:40
NTT walne pytanie?? ~pytanie 11 2010-12-01 19:20
Raport NTT czy wy nie umiecie czytać ~herakles 26 2010-11-17 17:41
RAPORT NTT !!!! ~Kasper 26 2010-11-13 09:48
NTTSYSTEM ma ponad 1 mln zysku w III kw ~NTTfun 16 2010-11-12 10:10
Czas zbierać NTT ~ZORRO 48 2010-11-11 14:46
NTT - KONIEC KONSOLIDACJI BLISKI ~ZORRO 36 2010-11-11 11:19
Raport NTT SYSTEM ninjaa 1 2010-11-11 00:08
[x]
NTTSYSTEM 0,75% 13,45 2026-06-23 16:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.