Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
IBM wchodzi do polski - mysle że NTT bedzie wkrótce przejęte przez nich ~Denis 4 2010-09-17 09:44
KOLEJORZ - poznańska pyra -WAZNE INFO ~czaruś 10 2010-09-16 21:00
"ktoś" sie bawi nami jak kot dżinks myszka miki ~czaruś 1 2010-09-15 16:31
NTT ile akcji moze byc realnie w obrocie? ~czaruś 2 2010-09-15 12:23
arkusz sprzedaży robi sie pusty - oj upniemy wysoko oj bardzo wysoko ! ~Maxim 1 2010-09-13 13:16
Jaki ma związek wizyta premiera w Indiach z NTT SYSTEM? ~NTT 8 2010-09-10 09:22
znalazlem reklame NTT Pearl w gazecie ~czaruś 6 2010-09-07 16:25
objecująca formacja na NTT , więcej na blogu figofagos 3 2010-09-06 15:27
NTT - dobre produkty tylko kanały sprzedaży do d.py - proponuje internet ~REMIX 4 2010-09-06 15:22
NTT nie od razu krakow zbudowano... ~czaruś 17 2010-09-05 14:18
co dalej ? ~ms 10 2010-09-04 13:13
NTT zablakana owieczka ~czaruś 1 2010-09-02 12:35
NTT system czego sie spodziewac po raporcie? ~świdnica 23 2010-09-01 09:57
nieciekawy raport figofagos 3 2010-09-01 09:04
NTT System S.A. w BAMBUKO ~herakles 13 2010-08-31 16:04
NTT System - prosba dla akcjonariuszy ~mis malinowy 23 2010-08-30 08:28
NTT System emisja byla po 4,5 zl sa tu jeszcze INWESTORZY a nie gracze? ~mis malinowy 12 2010-08-26 11:48
NTT SYSTEM S.A.: Podpisanie umowy ramowej z MSWiA eb52 6 2010-08-25 16:04
w najbliższych dniach najlepiej da zarobić NTT - apl.techn tak wskazuje ~**Mistrzu Giełdowy** 2 2010-08-25 11:55
NTT System - prosba dla akcjonariuszy ~mis malinowy 7 2010-08-25 08:46
spekuła która windowała Karen pakuje teraz kase w NTT - wsiadać- odpał ~- ACHTUNG - 5 2010-08-23 13:33
SKUP AKCJI WŁASNYCH PO 3,50 ~herakles 12 2010-08-23 13:32
NTT System STARE INFO ale pokazuje... ~mis malinowy 2 2010-08-23 11:49
NTT SYSTEM cena ok 1zl a cena emisyjna byla 4,5 zl !!!!! ~centrinio 30 2010-08-23 09:04
to co wreszcie jedziemy na 2 zelki jacer 2 2010-08-22 18:39
Zarząd przewiduje nową emisję - dlatego akcje muszą zdrożeć? ~emit 9 2010-08-21 13:24
piękna biała świca ~ms 5 2010-08-20 16:57
NTT System - potrzebni inwestorzy z prawdziwego zdarzenia ~mis malinowy 5 2010-08-19 15:45
NTT SYSTEM ~centrinio 2 2010-08-17 16:54
co myslicie o naszej spoleczce?? czy moze kiedys ktos na niej zarobi?? ~jacer 6 2010-08-17 16:33
[x]
NTTSYSTEM 4,83% 14,10 2026-06-24 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.