|
IBM wchodzi do polski - mysle że NTT bedzie wkrótce przejęte przez nich
|
~Denis
|
4
|
2010-09-17 09:44
|
|
KOLEJORZ - poznańska pyra -WAZNE INFO
|
~czaruś
|
10
|
2010-09-16 21:00
|
|
"ktoś" sie bawi nami jak kot dżinks myszka miki
|
~czaruś
|
1
|
2010-09-15 16:31
|
|
NTT ile akcji moze byc realnie w obrocie?
|
~czaruś
|
2
|
2010-09-15 12:23
|
|
arkusz sprzedaży robi sie pusty - oj upniemy wysoko oj bardzo wysoko !
|
~Maxim
|
1
|
2010-09-13 13:16
|
|
Jaki ma związek wizyta premiera w Indiach z NTT SYSTEM?
|
~NTT
|
8
|
2010-09-10 09:22
|
|
znalazlem reklame NTT Pearl w gazecie
|
~czaruś
|
6
|
2010-09-07 16:25
|
|
objecująca formacja na NTT , więcej na blogu
|
figofagos
|
3
|
2010-09-06 15:27
|
|
NTT - dobre produkty tylko kanały sprzedaży do d.py - proponuje internet
|
~REMIX
|
4
|
2010-09-06 15:22
|
|
NTT nie od razu krakow zbudowano...
|
~czaruś
|
17
|
2010-09-05 14:18
|
|
co dalej ?
|
~ms
|
10
|
2010-09-04 13:13
|
|
NTT zablakana owieczka
|
~czaruś
|
1
|
2010-09-02 12:35
|
|
NTT system czego sie spodziewac po raporcie?
|
~świdnica
|
23
|
2010-09-01 09:57
|
|
nieciekawy raport
|
figofagos
|
3
|
2010-09-01 09:04
|
|
NTT System S.A. w BAMBUKO
|
~herakles
|
13
|
2010-08-31 16:04
|
|
NTT System - prosba dla akcjonariuszy
|
~mis malinowy
|
23
|
2010-08-30 08:28
|
|
NTT System emisja byla po 4,5 zl sa tu jeszcze INWESTORZY a nie gracze?
|
~mis malinowy
|
12
|
2010-08-26 11:48
|
|
NTT SYSTEM S.A.: Podpisanie umowy ramowej z MSWiA
|
eb52
|
6
|
2010-08-25 16:04
|
|
w najbliższych dniach najlepiej da zarobić NTT - apl.techn tak wskazuje
|
~**Mistrzu Giełdowy**
|
2
|
2010-08-25 11:55
|
|
NTT System - prosba dla akcjonariuszy
|
~mis malinowy
|
7
|
2010-08-25 08:46
|
|
spekuła która windowała Karen pakuje teraz kase w NTT - wsiadać- odpał
|
~- ACHTUNG -
|
5
|
2010-08-23 13:33
|
|
SKUP AKCJI WŁASNYCH PO 3,50
|
~herakles
|
12
|
2010-08-23 13:32
|
|
NTT System STARE INFO ale pokazuje...
|
~mis malinowy
|
2
|
2010-08-23 11:49
|
|
NTT SYSTEM cena ok 1zl a cena emisyjna byla 4,5 zl !!!!!
|
~centrinio
|
30
|
2010-08-23 09:04
|
|
to co wreszcie jedziemy na 2 zelki
|
jacer
|
2
|
2010-08-22 18:39
|
|
Zarząd przewiduje nową emisję - dlatego akcje muszą zdrożeć?
|
~emit
|
9
|
2010-08-21 13:24
|
|
piękna biała świca
|
~ms
|
5
|
2010-08-20 16:57
|
|
NTT System - potrzebni inwestorzy z prawdziwego zdarzenia
|
~mis malinowy
|
5
|
2010-08-19 15:45
|
|
NTT SYSTEM
|
~centrinio
|
2
|
2010-08-17 16:54
|
|
co myslicie o naszej spoleczce?? czy moze kiedys ktos na niej zarobi??
|
~jacer
|
6
|
2010-08-17 16:33
|