| Ciekawe jakie będą wyniki finansowe za pierwszy kwartał | ~Olek | 1 | 2021-05-12 20:40 |
| Sprzedawać przenieść na mabion | ~Olek | 7 | 2021-05-12 17:57 |
| FFP2 od Nanogroup są już w Biedronkach | inwest123 | 5 | 2021-05-11 21:38 |
| maseczki już nie mają popytu, koniec | ~ALKIN | 1 | 2021-05-11 09:44 |
| WYSKOK W DÓŁ - zobacz wyniki spółki | ~kamil | 1 | 2021-05-11 09:41 |
| uwaga mozliwy WYSKOK | ~sawe | 2 | 2021-05-11 09:40 |
| pionowo w dół | ~uuuuuuuuuuu | 4 | 2021-05-08 22:36 |
| i tak dlugo sobie poświętowali | ~rob | 2 | 2021-05-07 18:36 |
| kolejny dzień | ~gość | 2 | 2021-05-07 13:36 |
| miauczyński | ~oooooo | 1 | 2021-05-07 13:25 |
| mabion | ~oooooo | 1 | 2021-05-07 13:24 |
| do antoniego | ~antoniiiiii | 9 | 2021-05-07 13:18 |
| welcome to 4 | ~brawo | 8 | 2021-05-07 13:11 |
| Od niedzieli zwiększone restrykcje tu będzie szybko 20-30 zł | ~Technik | 8 | 2021-05-07 12:15 |
| w Gdyni sie smieja ,ze Prezes miał popyt na 100 baniek z emisji i | ~Bankomat | 7 | 2021-05-05 19:43 |
| Będzie domykanie luki pod 5 zl? | ~Technik | 6 | 2021-05-05 17:46 |
| Miałem dzisiaj sen że spadło 30 proc | ~Gruby | 2 | 2021-05-05 08:50 |
| Czyli wychodzi, że zarząd wywalił na górce | ~Technik | 3 | 2021-05-04 17:24 |
| A płynność tej szemranej spółeczki? | chipek | 1 | 2021-05-04 14:39 |
| raport skon. | ~susko | 3 | 2021-05-04 14:10 |
| Raport | ~Wil | 4 | 2021-05-03 19:19 |
| "W dobie pandemii kluczową kwestią..." link | inwest123 | 12 | 2021-05-03 12:24 |
| Jak to na giełdzie bywa | ~kosmita | 1 | 2021-05-03 12:15 |
| Raport | ~Krone | 8 | 2021-05-02 10:30 |
| Kiedy zaczną testy z polepi? | ~Idzpanwuuj | 1 | 2021-04-30 11:12 |
| Jaki % zarabia Skarb Państwa, czyli my wszyscy | ~sko | 6 | 2021-04-28 21:59 |
| Info ze stooq za 2 tygodnie bez masek | ~Grzegorz | 4 | 2021-04-28 21:08 |
| MASKI FFP2 W SPRZEDAŻY W BIEDRONCE | wulkan17 | 2 | 2021-04-27 17:23 |
| Tylko bez hejtu. | ~Obserwator | 16 | 2021-04-26 18:36 |
| Polepi się to jakoś? | ~Taktobylo | 1 | 2021-04-26 14:24 |