Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ciekawe jakie będą wyniki finansowe za pierwszy kwartał ~Olek 1 2021-05-12 20:40
Sprzedawać przenieść na mabion ~Olek 7 2021-05-12 17:57
FFP2 od Nanogroup są już w Biedronkach inwest123 5 2021-05-11 21:38
maseczki już nie mają popytu, koniec ~ALKIN 1 2021-05-11 09:44
WYSKOK W DÓŁ - zobacz wyniki spółki ~kamil 1 2021-05-11 09:41
uwaga mozliwy WYSKOK ~sawe 2 2021-05-11 09:40
pionowo w dół ~uuuuuuuuuuu 4 2021-05-08 22:36
i tak dlugo sobie poświętowali ~rob 2 2021-05-07 18:36
kolejny dzień ~gość 2 2021-05-07 13:36
miauczyński ~oooooo 1 2021-05-07 13:25
mabion ~oooooo 1 2021-05-07 13:24
do antoniego ~antoniiiiii 9 2021-05-07 13:18
welcome to 4 ~brawo 8 2021-05-07 13:11
Od niedzieli zwiększone restrykcje tu będzie szybko 20-30 zł ~Technik 8 2021-05-07 12:15
w Gdyni sie smieja ,ze Prezes miał popyt na 100 baniek z emisji i ~Bankomat 7 2021-05-05 19:43
Będzie domykanie luki pod 5 zl? ~Technik 6 2021-05-05 17:46
Miałem dzisiaj sen że spadło 30 proc ~Gruby 2 2021-05-05 08:50
Czyli wychodzi, że zarząd wywalił na górce ~Technik 3 2021-05-04 17:24
A płynność tej szemranej spółeczki? chipek 1 2021-05-04 14:39
raport skon. ~susko 3 2021-05-04 14:10
Raport ~Wil 4 2021-05-03 19:19
"W dobie pandemii kluczową kwestią..." link inwest123 12 2021-05-03 12:24
Jak to na giełdzie bywa ~kosmita 1 2021-05-03 12:15
Raport ~Krone 8 2021-05-02 10:30
Kiedy zaczną testy z polepi? ~Idzpanwuuj 1 2021-04-30 11:12
Jaki % zarabia Skarb Państwa, czyli my wszyscy ~sko 6 2021-04-28 21:59
Info ze stooq za 2 tygodnie bez masek ~Grzegorz 4 2021-04-28 21:08
MASKI FFP2 W SPRZEDAŻY W BIEDRONCE wulkan17 2 2021-04-27 17:23
Tylko bez hejtu. ~Obserwator 16 2021-04-26 18:36
Polepi się to jakoś? ~Taktobylo 1 2021-04-26 14:24
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.