zdaje się , że nie najgorzej dziś było , słabe ręce oddały i będzie spokój . myślałem że spadnie kilkanaście procent a zamknie się 6,40
a tu niespodzianka , silny papier . z tymi maseczkami to też nie jest tak źle , progres miesięczny jest dobry , gdyby prowizja miesięczna doszła do 80 tys to 1 mln rocznie . no to chyba bajka jak na bonus w działalności. potrwa to pewnie max 2 lata ale to ok chyba.