Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jestem pod wrażeniem ~Bohdan 5 2021-09-17 09:30
ciekawy artykuł ~blog 7 2021-09-16 20:32
Borowski mówi żeby brać HARPERA pod 4 falę covid i dezynfekcję ~AnalizyGPW 2 2021-09-07 20:03
coraz bliżej.... ~klajnak 27 2021-08-30 20:40
Na kilka sesji przed wynikami silna formacja wzrostowa na Harperze ~January 2 2021-08-20 15:08
Na FB Nanogroup post z linkiem do inwest123 3 2021-08-19 10:15
przy 4 fali ruszy na 6 pln ~ihaaaaaa 11 2021-08-14 23:17
skrzypi skrzypi... ~becik 3 2021-08-11 17:16
Nie słuchajcie naganiaczy pokroju investa ~Leszcz 12 2021-08-05 20:21
ile za nast kw. za maski ~siempytam 2 2021-08-04 19:10
Firmy biotechnologiczne wielkimi wygranymi pandemii [RAPORT GPW] link inwest123 6 2021-08-03 22:28
Invest się produkuje bo zawisł ~Tymin 6 2021-07-31 13:49
buuuuuuuuuuuu ~mech 1 2021-07-27 15:53
Comparic o Nanogroup link inwest123 1 2021-07-22 16:08
Kto mądrze doradzi? ~Obserwator 6 2021-07-22 11:53
Czy wiedzieliście,że ... inwest123 2 2021-07-20 20:02
juz nie ma benefitow ~elprofesore 1 2021-07-12 21:08
Przesiadka z rynku kryptowalut na biotechnologię? ~Jan 6 2021-07-08 22:42
Opadam z sił ~Obserwator 2 2021-07-04 20:40
Co się dzieje? ~Gosik 5 2021-06-26 16:01
Who? ~klajnak 3 2021-06-25 11:23
bughahahahhahaha ~tragedia 1 2021-06-18 18:12
Jaki powód takiego wzrostu? ~Obserwator 3 2021-06-18 12:04
wreszcie jakis ruch sie zrobił ~Gruby 6 2021-06-16 18:05
Gnom ~Gnom 5 2021-06-13 20:37
Nano płyn zgasił nano maseczki, prof. Ciach już się nie lansuje? ~sko 5 2021-06-11 14:26
Nanogroup ~MB 1 2021-06-10 21:42
obrot akcjami zawieszony ~Gruby 3 2021-06-10 15:24
300 mln PLN ~sd 1 2021-06-08 22:12
Kiedy? ~Obserwator 3 2021-06-05 11:30
[x]
NANOGROUP 1,09% 2,33 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.