| Jestem pod wrażeniem | ~Bohdan | 5 | 2021-09-17 09:30 |
| ciekawy artykuł | ~blog | 7 | 2021-09-16 20:32 |
| Borowski mówi żeby brać HARPERA pod 4 falę covid i dezynfekcję | ~AnalizyGPW | 2 | 2021-09-07 20:03 |
| coraz bliżej.... | ~klajnak | 27 | 2021-08-30 20:40 |
| Na kilka sesji przed wynikami silna formacja wzrostowa na Harperze | ~January | 2 | 2021-08-20 15:08 |
| Na FB Nanogroup post z linkiem do | inwest123 | 3 | 2021-08-19 10:15 |
| przy 4 fali ruszy na 6 pln | ~ihaaaaaa | 11 | 2021-08-14 23:17 |
| skrzypi skrzypi... | ~becik | 3 | 2021-08-11 17:16 |
| Nie słuchajcie naganiaczy pokroju investa | ~Leszcz | 12 | 2021-08-05 20:21 |
| ile za nast kw. za maski | ~siempytam | 2 | 2021-08-04 19:10 |
| Firmy biotechnologiczne wielkimi wygranymi pandemii [RAPORT GPW] link | inwest123 | 6 | 2021-08-03 22:28 |
| Invest się produkuje bo zawisł | ~Tymin | 6 | 2021-07-31 13:49 |
| buuuuuuuuuuuu | ~mech | 1 | 2021-07-27 15:53 |
| Comparic o Nanogroup link | inwest123 | 1 | 2021-07-22 16:08 |
| Kto mądrze doradzi? | ~Obserwator | 6 | 2021-07-22 11:53 |
| Czy wiedzieliście,że ... | inwest123 | 2 | 2021-07-20 20:02 |
| juz nie ma benefitow | ~elprofesore | 1 | 2021-07-12 21:08 |
| Przesiadka z rynku kryptowalut na biotechnologię? | ~Jan | 6 | 2021-07-08 22:42 |
| Opadam z sił | ~Obserwator | 2 | 2021-07-04 20:40 |
| Co się dzieje? | ~Gosik | 5 | 2021-06-26 16:01 |
| Who? | ~klajnak | 3 | 2021-06-25 11:23 |
| bughahahahhahaha | ~tragedia | 1 | 2021-06-18 18:12 |
| Jaki powód takiego wzrostu? | ~Obserwator | 3 | 2021-06-18 12:04 |
| wreszcie jakis ruch sie zrobił | ~Gruby | 6 | 2021-06-16 18:05 |
| Gnom | ~Gnom | 5 | 2021-06-13 20:37 |
| Nano płyn zgasił nano maseczki, prof. Ciach już się nie lansuje? | ~sko | 5 | 2021-06-11 14:26 |
| Nanogroup | ~MB | 1 | 2021-06-10 21:42 |
| obrot akcjami zawieszony | ~Gruby | 3 | 2021-06-10 15:24 |
| 300 mln PLN | ~sd | 1 | 2021-06-08 22:12 |
| Kiedy? | ~Obserwator | 3 | 2021-06-05 11:30 |