.... coraz bliżej informacji na temat generycznego leku na raka jajnika...
A co do dziesiejszej sesji to ja napiszę przekornie że była bardzo dobra, tak bardzo dobra ! a dlaczego ?
dlatego że przy tak mało płynnym rynku jak chce ktoś sprzedać to robi to raczej małymi partiami (było wczęsniej parę okazji w okolicach 5 zeta) a nie rzuca z samego rana PKC testując głębokość rynku i obecność ewentualnych SL, było parę strzałów czy to z jednej czy z drugiej strony ale co by nie mówić to na koniec dnia cenę wyciągneli przy jako takim obrocie, jakby nie było kupujących to dziś byłby większy nurek na kursie a tak skończyło sie na ciekawej świeczce :)