|
Raport uzupełniony
|
~Bubu
|
7
|
2021-10-05 19:39
|
|
"NanoGroup odniosła się do tej sytuacji.." link
|
inwest123
|
3
|
2021-10-05 14:55
|
|
Nareszcie KNF zabrał się za ich !
|
~becik
|
2
|
2021-10-04 21:58
|
|
Nie ma zwały, bo KNF zawiesił obrót akcjami
|
~dżim
|
7
|
2021-10-04 21:57
|
|
ZAWIESZENI W NIEŚWIADOMOŚCI
|
~Bankier
|
2
|
2021-10-04 21:57
|
|
Co jest czemu stoimy ?
|
~Zdziwiony
|
17
|
2021-10-04 13:41
|
|
Info jest!!!!! Buhaha buhaha
|
~Pozytywny
|
16
|
2021-10-01 21:30
|
|
Wyniki
|
~Ad
|
8
|
2021-10-01 17:25
|
|
kasa
|
~blog
|
5
|
2021-10-01 12:56
|
|
Taki Photon i Columbus zarobią teraz przez 2 lata 2x tyle na famrach PV
|
~insider
|
1
|
2021-09-29 11:00
|
|
Nanovelos powinno zakonczyc
|
~DrProszek
|
13
|
2021-09-28 23:27
|
|
dziwy
|
~blog
|
8
|
2021-09-27 16:27
|
|
Comparic o Nanogroup link
|
inwest123
|
5
|
2021-09-26 18:57
|
|
Dziś ładne zakończenie, czekamy na info o leku
|
~ad
|
16
|
2021-09-24 10:42
|
|
O tutaj też wydymali grubo i powiesili leszczyne z forsy
|
~Ferdek
|
4
|
2021-09-20 16:32
|
|
na forum został tylko Lucy luck
|
~amba
|
2
|
2021-09-20 14:31
|
|
Domknięcie luki na 5.10 i powrót na szczyty! W poniedz. kolejne 20% +!
|
~Lucky_Luke
|
12
|
2021-09-20 09:55
|
|
Link do wywiadu i nad czym pracują obecnie pod koniec tekstu!
|
~Lucky_Luke
|
7
|
2021-09-19 16:12
|
|
"Polska terapia na raka jajnika już niedługo będzie dostępna..." link
|
inwest123
|
4
|
2021-09-18 11:54
|
|
Chociaż marne 6zł byście zrobili, bo posucha była
|
~Prezes
|
3
|
2021-09-17 20:14
|
|
Pod co dzisiaj te piękne wybicie?
|
~Ja
|
16
|
2021-09-17 19:53
|
|
Mega!
|
~AntoniB
|
1
|
2021-09-17 16:44
|
|
I co ? koniec pieśni? Rosło, rosło i zdechło .
|
~Klara
|
5
|
2021-09-17 16:06
|
|
Taki schemat już był tutaj rozgrywany kilka razy.
|
~Bohdan
|
1
|
2021-09-17 16:03
|
|
jak to możliwe ? brak infa ... +20 %
|
~amba
|
9
|
2021-09-17 15:59
|
|
maiłem rację ... PODBITKA I UBIERANIE
|
~amba
|
2
|
2021-09-17 15:53
|
|
Pogieło was..Takie coś pompować..Może pod te maseczki magiczne :)
|
~Jaja
|
2
|
2021-09-17 14:54
|
|
Widłowy chyba czeka na znaki dymne???
|
~Zupa
|
6
|
2021-09-17 12:42
|
|
Nano i Yoshi Innovation to spółki przyszłości!
|
~Bertoz
|
8
|
2021-09-17 11:19
|
|
Po co ja to kupiłem?
|
~Obserwator
|
6
|
2021-09-17 11:04
|