Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gnom ~Gnom 5 2021-06-13 20:37
Nano płyn zgasił nano maseczki, prof. Ciach już się nie lansuje? ~sko 5 2021-06-11 14:26
Nanogroup ~MB 1 2021-06-10 21:42
obrot akcjami zawieszony ~Gruby 3 2021-06-10 15:24
300 mln PLN ~sd 1 2021-06-08 22:12
Kiedy? ~Obserwator 3 2021-06-05 11:30
Czy to Batman? Superman? ~becik 3 2021-06-04 23:09
Ciekawe jak tam Meditox z Czech testuje już polepi? ~Idzpanwuuj 2 2021-06-04 15:48
Czytać ~Gosik 4 2021-06-03 01:09
Wyniki za Q1 dramat!!! ~Heh 6 2021-05-31 23:05
dramat ~susko 2 2021-05-30 21:00
Indyjsko brytyjska odmiana wirusa ~Gosik 2 2021-05-29 12:57
Wyniki I kw ~Gosik 2 2021-05-28 23:38
2 tys przychodu? nie no to chyba rekord z ostatnich kwartalnych ~Technik 1 2021-05-28 19:15
czy warto wejsc w Nano? ~Gruby 3 2021-05-27 17:37
jazda na 3 ~go 1 2021-05-26 09:34
100 szt wolumen?? ~jestdobrze 3 2021-05-25 10:10
Sam nie wiem co robić. ~Obserwator 6 2021-05-24 12:25
co w otoczeniu ~nng 1 2021-05-24 08:40
"wyprodukowaliśmy jej bardziej zaawansowaną technologicznie wersję" link inwest123 9 2021-05-23 07:57
Bilboard sponsorski InventiMask Profesional FFP2 inwest123 11 2021-05-20 16:11
Mamy to jest Raport inwest123 4 2021-05-17 14:39
Szykować się na górne ~Maxiking 1 2021-05-17 13:58
INVENTI MASK PROFESSIONAL FFP2 ma reklamę w TV inwest123 4 2021-05-15 15:01
"Twój Styl" o InventiMask FFP2 link inwest123 1 2021-05-15 11:34
"Samoczyszczące maseczki gwarantują bezpieczeństwo przez 72 godziny" lin inwest123 1 2021-05-14 23:20
Myślę, że można kierować się ku 6 zł w obecnym układzie ~Technik 4 2021-05-14 18:43
Może trak być? ~Obserwator 1 2021-05-14 08:54
Ehhh Forumowicze... ~AntoniB 6 2021-05-14 07:49
Wsparcie dopiero przy 4 złotych ~ObserwatoR 1 2021-05-13 05:21
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.