Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
INFO!!! ~abrams24 21 2010-07-01 08:53
Kolastyna . O co chodzi z tą sprzedażą marki ? ~BOB 6 2010-07-01 08:20
A jak teraz będziemy nazywać KOLę? MIRa?, he he ~ketli21c 1 2010-06-30 22:19
Mowilem ze to smieciam z Inwestorem ~ads 1 2010-06-30 22:16
Walne ~nowy 1 2010-06-30 17:32
Czeka nas burza dobrych informacji......... ~tuptuś 5 2010-06-30 12:43
Kolastyna ~zet 7 2010-06-30 11:16
kolastyna ~Kriss 4 2010-06-30 10:45
Nie sprzedawać teraz.... ~123 3 2010-06-29 13:16
w czwartek konferencja w Koli, będzie info;-)))) ~kolezanka 2 2010-06-29 12:36
Na żywca..bez trudu ... zaniżyć chcą kurs... widać gołym okiem.... ~lex mex 6 2010-06-29 10:47
Slonce juz jest a kurs leci na 30 groszy... ~sylwek7890 5 2010-06-29 09:24
Zwieracze puściły ~km 4 2010-06-28 16:25
ktoś sie wkurzył... chyba wysypki dostał po samoopalaczu... ~lex mex 9 2010-06-28 16:14
Kolastyna na wstecznym... mam nadzieję, że patrzy w lusterko... ~lex mex 1 2010-06-28 15:28
Gdybym drugi raz wygrał w lotto to znowu bym to rozbujał... ~lex mex 3 2010-06-28 15:23
Potrzebne drugie słońce... Kolastyna miałaby jeszcze lepszą sprzedaż... ~lex mex 9 2010-06-28 15:23
Władze Kolastyny przeciwne zabijaniu zwierząt.... ~lex mex 1 2010-06-28 14:49
ruch się zaczął robić? ~piotr 4 2010-06-28 10:52
dlaczego wszyscy myślą ze Kola to tylko marka Kolastyna????? ~Ketli21c 4 2010-06-26 14:20
może coś się ruszy jak Bałtyk 25C osiągnie... ~lex mex 1 2010-06-25 16:49
co tak dzisiaj tkwimy w miejscu? ~ogon 3 2010-06-25 15:57
kto obstawia zysk na koniec II kw? ~gaga 4 2010-06-25 15:40
wytłumaczcie mi jeszcze jedno... ~kolazanka 12 2010-06-25 15:16
kupili 200000 po 0,79 i wystawili na sprzedaz po 0,81.także nie łudźmysi ~kolazanka 22 2010-06-24 23:25
aaaale ściana sprzedaży...uhuhuuuu...co wy na to? ~kolazanka 5 2010-06-24 15:56
Transakcje Animatora na akcjach Spółki .. blebleble blebleble ~nnniewiemmm 1 2010-06-24 13:43
Kolastyna uratowana ~ogon 1 2010-06-24 12:41
kola nie produkuje środków na komary tylko olejki do opalania ~czarnowidz 2 2010-06-24 12:08
Ale poszły batony......... ~nnniewiemmm 1 2010-06-24 11:36
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.