|
Prezesowa w CNBC
|
~huragan
|
1
|
2010-06-24 11:34
|
|
ALE FARMAZONI JA ZWYKLE presowa NOWAKOWSA.. hehehe
|
~inwestorek
|
5
|
2010-06-24 11:33
|
|
naiwni Ci to teraz oddają Kolę po kosztach
|
~huragan
|
7
|
2010-06-24 11:20
|
|
niech ktoś mnie oświeci, otóż...
|
~kolazanka
|
5
|
2010-06-23 21:36
|
|
kolastyna-info
|
~abrams24
|
1
|
2010-06-23 19:29
|
|
ewidentne zbieranie
|
~cvancyk
|
4
|
2010-06-23 14:24
|
|
Ostatni gwizdek na b. tanie zakupy!!ZAPRASZAM!!
|
~PREMIER
|
1
|
2010-06-23 10:29
|
|
uciekać ratuj kase kto może
|
~goryl123
|
2
|
2010-06-23 10:19
|
|
Kola w sklepach = super wynik za II kw
|
~ketli21c
|
6
|
2010-06-22 14:14
|
|
DŁUGO ZAPOWIADANA DZIDA NA KOLASTYNIE WŁAŚNIE SIĘ ZACZYNA !!!
|
~Kolastyna
|
14
|
2010-06-22 11:43
|
|
Nie wiadomo co robić
|
~Fred
|
3
|
2010-06-21 15:44
|
|
to wybicie to chyba jednak w dół będzie...
|
~kolazanka
|
1
|
2010-06-21 15:36
|
|
Wszyscy mnie pytacie, Panie Premierze co będzie rosło?...
|
~PREMIER
|
3
|
2010-06-21 13:02
|
|
Wreszcie odpał
|
~Kolastyn
|
12
|
2010-06-21 09:06
|
|
Sprzedałem wszystko i kupiłem za wszystko kolastynę!!!!
|
~PREMIER
|
8
|
2010-06-21 07:02
|
|
INFORMACJA NA WAGĘ ZŁOTA !!!
|
~KOLASTYNA
|
5
|
2010-06-20 22:33
|
|
C/wk = 3. Co za balon.
|
~miszczu
|
5
|
2010-06-20 22:31
|
|
Kolastyna ++1.00zł
|
bankier1972
|
31
|
2010-06-19 00:04
|
|
Kolastyna - ZIELONA WYSPA na GPW
|
~poziom 1 zł
|
20
|
2010-06-18 08:10
|
|
czy ktos mi powie co dalej z tą kolą
|
~inwestor
|
2
|
2010-06-17 19:26
|
|
Właśnie chcę kupić akcje po 3-letniej nieobecności na GPW. Co odpali?
|
~come back
|
36
|
2010-06-17 09:54
|
|
jak przebije 0,85-0,86 to jedziemy na 1,20:)))
|
~kasa
|
11
|
2010-06-17 08:58
|
|
no to nam się odbiło;)))
|
~kolazanka
|
2
|
2010-06-15 16:43
|
|
Kolastyna - solidna Analiza Techniczna
|
~Kolastyn
|
16
|
2010-06-15 12:54
|
|
mówiłem ze ruszy
|
~kasa
|
2
|
2010-06-15 08:57
|
|
Koastyna w Tesco.
|
~wolf
|
7
|
2010-06-14 23:54
|
|
jutro po 1 zeta będzie po 1 zeta siorbać
|
~kasa
|
1
|
2010-06-14 15:23
|
|
no to jedziemy:))
|
~kasa
|
2
|
2010-06-14 15:07
|
|
a mówiłem brac!!!!!!!!!!!
|
~kasa
|
1
|
2010-06-14 14:59
|
|
brać KOLASTYNE zaraz się zacznie jazda
|
~kasa
|
1
|
2010-06-14 14:55
|