Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prezesowa w CNBC ~huragan 1 2010-06-24 11:34
ALE FARMAZONI JA ZWYKLE presowa NOWAKOWSA.. hehehe ~inwestorek 5 2010-06-24 11:33
naiwni Ci to teraz oddają Kolę po kosztach ~huragan 7 2010-06-24 11:20
niech ktoś mnie oświeci, otóż... ~kolazanka 5 2010-06-23 21:36
kolastyna-info ~abrams24 1 2010-06-23 19:29
ewidentne zbieranie ~cvancyk 4 2010-06-23 14:24
Ostatni gwizdek na b. tanie zakupy!!ZAPRASZAM!! ~PREMIER 1 2010-06-23 10:29
uciekać ratuj kase kto może ~goryl123 2 2010-06-23 10:19
Kola w sklepach = super wynik za II kw ~ketli21c 6 2010-06-22 14:14
DŁUGO ZAPOWIADANA DZIDA NA KOLASTYNIE WŁAŚNIE SIĘ ZACZYNA !!! ~Kolastyna 14 2010-06-22 11:43
Nie wiadomo co robić ~Fred 3 2010-06-21 15:44
to wybicie to chyba jednak w dół będzie... ~kolazanka 1 2010-06-21 15:36
Wszyscy mnie pytacie, Panie Premierze co będzie rosło?... ~PREMIER 3 2010-06-21 13:02
Wreszcie odpał ~Kolastyn 12 2010-06-21 09:06
Sprzedałem wszystko i kupiłem za wszystko kolastynę!!!! ~PREMIER 8 2010-06-21 07:02
INFORMACJA NA WAGĘ ZŁOTA !!! ~KOLASTYNA 5 2010-06-20 22:33
C/wk = 3. Co za balon. ~miszczu 5 2010-06-20 22:31
Kolastyna ++1.00zł bankier1972 31 2010-06-19 00:04
Kolastyna - ZIELONA WYSPA na GPW ~poziom 1 zł 20 2010-06-18 08:10
czy ktos mi powie co dalej z tą kolą ~inwestor 2 2010-06-17 19:26
Właśnie chcę kupić akcje po 3-letniej nieobecności na GPW. Co odpali? ~come back 36 2010-06-17 09:54
jak przebije 0,85-0,86 to jedziemy na 1,20:))) ~kasa 11 2010-06-17 08:58
no to nam się odbiło;))) ~kolazanka 2 2010-06-15 16:43
Kolastyna - solidna Analiza Techniczna ~Kolastyn 16 2010-06-15 12:54
mówiłem ze ruszy ~kasa 2 2010-06-15 08:57
Koastyna w Tesco. ~wolf 7 2010-06-14 23:54
jutro po 1 zeta będzie po 1 zeta siorbać ~kasa 1 2010-06-14 15:23
no to jedziemy:)) ~kasa 2 2010-06-14 15:07
a mówiłem brac!!!!!!!!!!! ~kasa 1 2010-06-14 14:59
brać KOLASTYNE zaraz się zacznie jazda ~kasa 1 2010-06-14 14:55
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.