Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ale trzesiecie dupami palanty,normalna korekta do polowy bialej swiecy ~SATO 3 2010-08-30 14:34
W poniedziałek 1zł ~BOB 23 2010-08-30 14:11
wytrzymać! ~mrk 3 2010-08-30 11:18
Brac kolastyne teraz 0,84 a dzis 0,90 ~kah12 1 2010-08-30 10:10
Maly artykulik ~aaa 1 2010-08-30 07:55
tak stary wywiad bo 22 VII ale można się odnieść do obecnej sytuacji ~krzysiek 2 2010-08-29 16:58
Na gwiazdkę zawsze najwięcej kosmetyków się sprzedaje. ~miszczu 2 2010-08-29 09:12
W wyniku 6 mln to zysk na sprzedaży marki, więc operacyjnie ~pytanie 1 2010-08-29 01:14
Pytanie w sprawie wyników ~mm 2 2010-08-27 21:54
Kolastyna - link do raportu ~jeszcze się zdziwisz 5 2010-08-27 21:18
Dziś wyniki i jazda do nieba ;-) ~pepe 14 2010-08-27 16:29
zaraz ruszamy ~mirek 6 2010-08-27 12:34
i łyknęli po 0,72:))) ~kolazanka 7 2010-08-27 11:26
Wie ktoś o której godz. wyniki???? ~pepe 1 2010-08-27 09:12
no to w piątek poznamy już wyniki :) ~daniel 12 2010-08-27 07:55
Trwa ostre zbieranie ~BOB 19 2010-08-26 23:06
Wyniki fatalne ~Agamemnon 3 2010-08-26 16:47
Kola jitro pewnie dojdzie do 1zł :-) ~furgi 2 2010-08-26 16:41
UWAGA IDM ubiera ~taki jeden 2 2010-08-22 14:26
Trzymać nie pękać !!! ~lex mex 16 2010-08-21 12:02
Kolastyna będzie wcześniej czy póżniej po 3 zł ~BOB 16 2010-08-20 09:25
INFO ~robcio 14 2010-08-19 22:07
Ale osso chodzi??? ~b. 5 2010-08-19 20:02
w końcu jakies poważniejsze ruchy !!!! ~lex mex 1 2010-08-19 15:06
SERENITY DZISIAJ RAPORT OKRESOWY ....I W GURE... ~serenity 2 2010-08-16 22:22
jedna z najbardziej zadłużonych spółek na GPW ~czarnowidz 3 2010-08-15 13:04
Kolastyna niebawem zgłosi wniosek o wycofanie upadłości !!! ~BOB 17 2010-08-14 13:54
lecimy na 0,65 jak nic, można tam ustawiać uśrednianie ~kolazanka 5 2010-08-12 08:46
kolastyna . Nie może być tańsza niż 1 zł ! INFO ~BOB 9 2010-08-11 13:31
do BOBa.. cena emisyjna centrozapu to 1pln, sprawdź kurs;) ~kolazanka 12 2010-08-10 15:35
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.