|
ale trzesiecie dupami palanty,normalna korekta do polowy bialej swiecy
|
~SATO
|
3
|
2010-08-30 14:34
|
|
W poniedziałek 1zł
|
~BOB
|
23
|
2010-08-30 14:11
|
|
wytrzymać!
|
~mrk
|
3
|
2010-08-30 11:18
|
|
Brac kolastyne teraz 0,84 a dzis 0,90
|
~kah12
|
1
|
2010-08-30 10:10
|
|
Maly artykulik
|
~aaa
|
1
|
2010-08-30 07:55
|
|
tak stary wywiad bo 22 VII ale można się odnieść do obecnej sytuacji
|
~krzysiek
|
2
|
2010-08-29 16:58
|
|
Na gwiazdkę zawsze najwięcej kosmetyków się sprzedaje.
|
~miszczu
|
2
|
2010-08-29 09:12
|
|
W wyniku 6 mln to zysk na sprzedaży marki, więc operacyjnie
|
~pytanie
|
1
|
2010-08-29 01:14
|
|
Pytanie w sprawie wyników
|
~mm
|
2
|
2010-08-27 21:54
|
|
Kolastyna - link do raportu
|
~jeszcze się zdziwisz
|
5
|
2010-08-27 21:18
|
|
Dziś wyniki i jazda do nieba ;-)
|
~pepe
|
14
|
2010-08-27 16:29
|
|
zaraz ruszamy
|
~mirek
|
6
|
2010-08-27 12:34
|
|
i łyknęli po 0,72:)))
|
~kolazanka
|
7
|
2010-08-27 11:26
|
|
Wie ktoś o której godz. wyniki????
|
~pepe
|
1
|
2010-08-27 09:12
|
|
no to w piątek poznamy już wyniki :)
|
~daniel
|
12
|
2010-08-27 07:55
|
|
Trwa ostre zbieranie
|
~BOB
|
19
|
2010-08-26 23:06
|
|
Wyniki fatalne
|
~Agamemnon
|
3
|
2010-08-26 16:47
|
|
Kola jitro pewnie dojdzie do 1zł :-)
|
~furgi
|
2
|
2010-08-26 16:41
|
|
UWAGA IDM ubiera
|
~taki jeden
|
2
|
2010-08-22 14:26
|
|
Trzymać nie pękać !!!
|
~lex mex
|
16
|
2010-08-21 12:02
|
|
Kolastyna będzie wcześniej czy póżniej po 3 zł
|
~BOB
|
16
|
2010-08-20 09:25
|
|
INFO
|
~robcio
|
14
|
2010-08-19 22:07
|
|
Ale osso chodzi???
|
~b.
|
5
|
2010-08-19 20:02
|
|
w końcu jakies poważniejsze ruchy !!!!
|
~lex mex
|
1
|
2010-08-19 15:06
|
|
SERENITY DZISIAJ RAPORT OKRESOWY ....I W GURE...
|
~serenity
|
2
|
2010-08-16 22:22
|
|
jedna z najbardziej zadłużonych spółek na GPW
|
~czarnowidz
|
3
|
2010-08-15 13:04
|
|
Kolastyna niebawem zgłosi wniosek o wycofanie upadłości !!!
|
~BOB
|
17
|
2010-08-14 13:54
|
|
lecimy na 0,65 jak nic, można tam ustawiać uśrednianie
|
~kolazanka
|
5
|
2010-08-12 08:46
|
|
kolastyna . Nie może być tańsza niż 1 zł ! INFO
|
~BOB
|
9
|
2010-08-11 13:31
|
|
do BOBa.. cena emisyjna centrozapu to 1pln, sprawdź kurs;)
|
~kolazanka
|
12
|
2010-08-10 15:35
|