| pisałem że w br będzie z przodu 2 | ~starykoń | 1 | 2010-09-14 10:23 |
| Kolastyna 3 zł | ~BOB | 5 | 2010-09-14 10:22 |
| ale mają masakrycznie wysokie koszty finansowe ;-( | ~Ogon | 2 | 2010-09-14 10:13 |
| bariera 1 zł pękła.. | kosiu12 | 1 | 2010-09-14 10:13 |
| KOLASTYNE I KOV --- WCZORAJ KUPILEM, DZIS IDA MOCNO W GORE :-) | ~UVE | 2 | 2010-09-14 09:49 |
| dawno oczekiwana korekta prognozy!!! | ~Kama | 7 | 2010-09-14 09:16 |
| Jedziemy na północ. | ~miszczu | 1 | 2010-09-14 09:08 |
| KOLA DA ZAROBIC | ~INWESTOR | 3 | 2010-09-13 22:18 |
| Cieńko cieńko | ~BOB | 6 | 2010-09-13 17:56 |
| PONAR -tu sie dzieje | polimch | 1 | 2010-09-13 09:38 |
| a co jeśli | ~daniel | 14 | 2010-09-12 23:27 |
| Czekamy na wzrost | ~BOB | 5 | 2010-09-10 14:15 |
| Jesteśmy coraz wyżej. 2 zeta będze?. | ~miszczu | 6 | 2010-09-10 11:09 |
| PAPIER ZBIERANY | ~inwestor | 11 | 2010-09-09 16:26 |
| KOLASTYNA jak posmarujesz to pojedziesz | ~gienek krysiak | 2 | 2010-09-09 08:55 |
| magia TV | kosiu12 | 12 | 2010-09-07 16:36 |
| Co z tego będzie ? | ~BOB | 11 | 2010-09-07 08:08 |
| O CO CHODZI. | ~inwestor | 3 | 2010-09-03 19:19 |
| Czekam na 1 zł | ~BOB | 4 | 2010-09-03 15:49 |
| Usredniac bo UP | ~kah12 | 6 | 2010-09-03 09:16 |
| sprzedam kilka sztuk koli za 1,50 | ~MC | 1 | 2010-09-03 09:14 |
| jak masz złe przeczucia umyj dłonie | ~anlaity finance | 5 | 2010-09-02 23:19 |
| mam złe przeczucie | ~mort | 20 | 2010-09-02 10:02 |
| info bankier. | ~inwestor | 11 | 2010-09-02 09:20 |
| Stany +3 % | ~BOB | 1 | 2010-09-01 22:15 |
| Nic nie rozumiem ! | ~BOB | 9 | 2010-09-01 13:55 |
| Dzis górne widły | ~kah12 | 3 | 2010-09-01 10:09 |
| Dobre info !!! | ~BOB | 10 | 2010-08-31 17:31 |
| jak przy takim rynku nie spada to bedzie rosnac | ~SATO | 2 | 2010-08-31 09:49 |
| You are my number one..... | ~daniel | 6 | 2010-08-31 09:00 |