Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
pisałem że w br będzie z przodu 2 ~starykoń 1 2010-09-14 10:23
Kolastyna 3 zł ~BOB 5 2010-09-14 10:22
ale mają masakrycznie wysokie koszty finansowe ;-( ~Ogon 2 2010-09-14 10:13
bariera 1 zł pękła.. kosiu12 1 2010-09-14 10:13
KOLASTYNE I KOV --- WCZORAJ KUPILEM, DZIS IDA MOCNO W GORE :-) ~UVE 2 2010-09-14 09:49
dawno oczekiwana korekta prognozy!!! ~Kama 7 2010-09-14 09:16
Jedziemy na północ. ~miszczu 1 2010-09-14 09:08
KOLA DA ZAROBIC ~INWESTOR 3 2010-09-13 22:18
Cieńko cieńko ~BOB 6 2010-09-13 17:56
PONAR -tu sie dzieje polimch 1 2010-09-13 09:38
a co jeśli ~daniel 14 2010-09-12 23:27
Czekamy na wzrost ~BOB 5 2010-09-10 14:15
Jesteśmy coraz wyżej. 2 zeta będze?. ~miszczu 6 2010-09-10 11:09
PAPIER ZBIERANY ~inwestor 11 2010-09-09 16:26
KOLASTYNA jak posmarujesz to pojedziesz ~gienek krysiak 2 2010-09-09 08:55
magia TV kosiu12 12 2010-09-07 16:36
Co z tego będzie ? ~BOB 11 2010-09-07 08:08
O CO CHODZI. ~inwestor 3 2010-09-03 19:19
Czekam na 1 zł ~BOB 4 2010-09-03 15:49
Usredniac bo UP ~kah12 6 2010-09-03 09:16
sprzedam kilka sztuk koli za 1,50 ~MC 1 2010-09-03 09:14
jak masz złe przeczucia umyj dłonie ~anlaity finance 5 2010-09-02 23:19
mam złe przeczucie ~mort 20 2010-09-02 10:02
info bankier. ~inwestor 11 2010-09-02 09:20
Stany +3 % ~BOB 1 2010-09-01 22:15
Nic nie rozumiem ! ~BOB 9 2010-09-01 13:55
Dzis górne widły ~kah12 3 2010-09-01 10:09
Dobre info !!! ~BOB 10 2010-08-31 17:31
jak przy takim rynku nie spada to bedzie rosnac ~SATO 2 2010-08-31 09:49
You are my number one..... ~daniel 6 2010-08-31 09:00
[x]
MIRACULUM -0,37% 0,53 2026-06-26 13:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.