Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ehh ~Yyy 4 2019-02-07 19:11
opor ''linia szyji'' po pokonaniu mamy 6 zeta ~technika 8 2019-02-07 17:36
Ukryte kupno na 3,58 pln, oddawajcie, oddawajcie.. ~Stelmet 9 2019-02-07 16:21
panowie przechodzimy 3,8 i zaczynamy rosnac ~technika 10 2019-02-07 13:10
wszyscy glosujemy na WIOSNE Roberta Biedronia ~wiosnasprzyjainwesto 5 2019-02-06 07:38
jak rusza na polnoc to niezdazycie kupic ~technika 10 2019-02-05 20:11
W sumie to i lepiej, żeby dziś było na czerwowo, taka cofka przed wybici ~Marek 1 2019-02-05 15:12
Co to za ustawka była? Przerzucili z wora do wora, żeby wystraszyć? ~Marek 8 2019-02-05 12:03
wyleszczenie przed kierunkiem na 6 zeta ~technika 1 2019-02-05 11:18
+20% ~Akc 1 2019-02-05 09:52
Super info jutro w parkiecie ~Jerzy 4 2019-02-05 08:25
Groclin - sprzedaje nieruchomości i zmniejsza zatrudnienie luqas87 1 2019-02-05 08:21
GROCLIN KAPUT ONI JUŻ NIC NIE ROBIĄ NIE SZYJĄ A TYJĄ UBIERANIE LESZCZA ~Dobrus1 2 2019-02-05 07:04
za rok groklin 12 zeta ~technika 3 2019-02-04 23:06
Pachnie wezwaniem ~kiki 4 2019-02-04 21:18
Idziemy w gore w koncu??? amrod82 5 2019-02-04 16:58
30 mln zysku netto w samym 3 kwartale ze sprzedaży CADMu ~Marek 3 2019-02-04 14:14
Ktos zbiera ~magik 2 2019-02-04 13:02
Zysk netto to chyba będzie ze 40 mln za 2018, czyli tyle co obecna kapit ~Marek 10 2019-02-04 10:47
tu bedzie megawzrost ~stanley 18 2019-02-04 10:23
Groc zrobi wezwanie ? Średnia 6m ok 3 zł ! mul_roboczy 3 2019-02-04 09:30
Dobre info jest takie ~Oby 4 2019-02-04 08:22
Konsekwencje.... ~Ja 6 2019-02-02 20:30
Macie OKAZJE to WYWALAĆ drugi raz jej moze nie być ~Horacy 2 2019-02-02 19:11
Wszystko pięknie ale ~Oby 2 2019-02-02 18:54
Wyprzedaż majątku Was cieszy? A kiedy w końcu spółka zacznie zarabiać? ~Stelmet 4 2019-02-02 17:43
To w końcu w pon. S czy K? ~Mira 1 2019-02-02 08:22
Jest info ~Dedalus 4 2019-02-01 19:39
up w poniedziałek min 10% ~brach 1 2019-02-01 19:34
Wyprzedaż majątku trwa w najlepsze ~Opinia 3 2019-02-01 18:11
[x]
LESS 0,00% 0,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.