|
ptaki cwierkaja o megainfie ale zobaczymy,...
|
~chasemanhatan
|
7
|
2019-02-23 16:38
|
|
sypacz nie chce oddać poniżej 3,00 pl
|
~jaroo
|
11
|
2019-02-23 13:39
|
|
dzisiaj Aegon sprzedal swoją ostatnią akcję
|
~outsider
|
43
|
2019-02-22 13:48
|
|
Sytuacja funduszy się stabilizuje
|
mul_roboczy
|
12
|
2019-02-21 16:05
|
|
Po co to kupują?
|
~miki
|
16
|
2019-02-21 10:11
|
|
to już jutro
|
~siglo
|
8
|
2019-02-20 06:51
|
Video analiza Groclinu
|
rynkitomojapasja
|
1
|
2019-02-18 07:14
|
|
Do mul-Roboczy
|
~geniusz
|
23
|
2019-02-17 21:37
|
|
Mogliby wyniki podać wcześniej
|
~Oby
|
5
|
2019-02-15 18:37
|
|
spółka zupełnie oddłużona ? ale po dużej utracie majątku ...
|
~jw
|
6
|
2019-02-15 17:47
|
|
Z tego co czytam meblarz też zrobił dobry interes.
|
mul_roboczy
|
5
|
2019-02-14 11:04
|
|
Aegon już chyba bez akcji - kto to odbierał to chyba temat dla KNF
|
~speed
|
10
|
2019-02-13 17:02
|
|
dostali potezny kredyt i bank przedluzyl finansowanie
|
~groclinowiec
|
3
|
2019-02-13 16:22
|
|
Kredyt
|
~Wiesio
|
1
|
2019-02-13 12:23
|
|
Dekalog dawcy gieldowego
|
~PytonTrader
|
3
|
2019-02-12 16:25
|
|
Pomysł na zysk Groclin
|
~Kapitan
|
3
|
2019-02-12 15:51
|
|
Posunięcie Niemca było idealne jak na chwilę obecną
|
~mul_roboczy
|
31
|
2019-02-12 14:17
|
|
AEGON po cichu wysprzedaje
|
~geniusz
|
6
|
2019-02-12 12:16
|
|
Więc pniejmy się do gory -400tys akcji czeka
|
~geniusz
|
1
|
2019-02-12 12:03
|
|
wieczne odpoczywanie ....
|
~tobybylonatyle
|
6
|
2019-02-12 11:01
|
|
TA SPÓŁKA TO BANKRUT WYCOFUJE SIĘ Z WSZYSTKICH KONTRAKTÓW
|
~RECARO
|
4
|
2019-02-12 09:59
|
|
Odkupiłem i proszę o spokój
|
mul_roboczy
|
11
|
2019-02-11 21:08
|
|
5-tego lutego Aegon miał akcje za ok 1,5 mln zł
|
~Marek
|
18
|
2019-02-11 11:29
|
|
Hey, hey...
|
~Kupujacy
|
21
|
2019-02-10 15:21
|
|
tu juz nic dobrego raczej nie bedzie
|
~wydmuszka
|
9
|
2019-02-09 09:48
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
12
|
2019-02-09 07:46
|
|
ktoś chciał 50.000 szt sprzedać po 3,2 pln
|
~aleLOS
|
2
|
2019-02-08 14:30
|
|
info dla naiwnych
|
~GCN
|
15
|
2019-02-08 11:35
|
|
jutro - 10 % to najmniejszy wymiar kary
|
~madeingermany
|
10
|
2019-02-08 08:59
|
|
majatek na ukrainie
|
~byłyAkcjon
|
5
|
2019-02-07 19:23
|