Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ptaki cwierkaja o megainfie ale zobaczymy,... ~chasemanhatan 7 2019-02-23 16:38
sypacz nie chce oddać poniżej 3,00 pl ~jaroo 11 2019-02-23 13:39
dzisiaj Aegon sprzedal swoją ostatnią akcję ~outsider 43 2019-02-22 13:48
Sytuacja funduszy się stabilizuje mul_roboczy 12 2019-02-21 16:05
Po co to kupują? ~miki 16 2019-02-21 10:11
to już jutro ~siglo 8 2019-02-20 06:51
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Video analiza Groclinu rynkitomojapasja 1 2019-02-18 07:14
Do mul-Roboczy ~geniusz 23 2019-02-17 21:37
Mogliby wyniki podać wcześniej ~Oby 5 2019-02-15 18:37
spółka zupełnie oddłużona ? ale po dużej utracie majątku ... ~jw 6 2019-02-15 17:47
Z tego co czytam meblarz też zrobił dobry interes. mul_roboczy 5 2019-02-14 11:04
Aegon już chyba bez akcji - kto to odbierał to chyba temat dla KNF ~speed 10 2019-02-13 17:02
dostali potezny kredyt i bank przedluzyl finansowanie ~groclinowiec 3 2019-02-13 16:22
Kredyt ~Wiesio 1 2019-02-13 12:23
Dekalog dawcy gieldowego ~PytonTrader 3 2019-02-12 16:25
Pomysł na zysk Groclin ~Kapitan 3 2019-02-12 15:51
Posunięcie Niemca było idealne jak na chwilę obecną ~mul_roboczy 31 2019-02-12 14:17
AEGON po cichu wysprzedaje ~geniusz 6 2019-02-12 12:16
Więc pniejmy się do gory -400tys akcji czeka ~geniusz 1 2019-02-12 12:03
wieczne odpoczywanie .... ~tobybylonatyle 6 2019-02-12 11:01
TA SPÓŁKA TO BANKRUT WYCOFUJE SIĘ Z WSZYSTKICH KONTRAKTÓW ~RECARO 4 2019-02-12 09:59
Odkupiłem i proszę o spokój mul_roboczy 11 2019-02-11 21:08
5-tego lutego Aegon miał akcje za ok 1,5 mln zł ~Marek 18 2019-02-11 11:29
Hey, hey... ~Kupujacy 21 2019-02-10 15:21
tu juz nic dobrego raczej nie bedzie ~wydmuszka 9 2019-02-09 09:48
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 12 2019-02-09 07:46
ktoś chciał 50.000 szt sprzedać po 3,2 pln ~aleLOS 2 2019-02-08 14:30
info dla naiwnych ~GCN 15 2019-02-08 11:35
jutro - 10 % to najmniejszy wymiar kary ~madeingermany 10 2019-02-08 08:59
majatek na ukrainie ~byłyAkcjon 5 2019-02-07 19:23
[x]
LESS 1,27% 0,24 2026-06-25 15:40:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.