Info mega pozytywne....sprzedali za 18.5 mln.... dodatkowo ok 1,5 mln oszczędności z powodu braku zwolnień grupowych.... ostatnie info o zadłużeniu na poziomie ok 10 mln...czyli firma bez zadłużenia i tylko z tych operacji 10 baniek w kasie....czyli jakieś 0.85 zł na akcję...
Obstawiam że w poniedziałek otworzy się z luką ok 20 % i bez większych korekt 6 zł jeszcze w lutym...