Co oni tam na tej Ukrainie maja? Własne hale czy wynajmują ? Jakie tam powierzchnie? Ilu ludzi? Ktoś wie?
Optymistyczne jest to ze wycena firmy jest mega nisko w odniesieniu do ostatnich transakcji , zadłużenia i mam nadzieje perspektyw zysku z działalności operacyjnej. Czekam na 10 zł.