To jest informacja dla naiwnych. Jutro worki na zbieranie akcji od przestraszonych będą przygotowane. Aegon miał 7 dni na podanie informacji o zejściu poniżej progu 5%. Zrobił to natychmiast po rozliczeniu transakcji. Ciekawe czemu? Czyżby nie zależało mu, żeby sprzedać jak najwięcej akcji przed publikacją tej grobowej informacji?. Spojżcie sobie inwestorzy co stało się z Solarem po zejściu Quercusa poniżej 5%. Każdy niech wyciągnie sobie własne wnioski.