Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Technicznie ~Inwestor 14 2019-04-09 13:19
Volkswagen ma prawo pierwokupu akcji Groclina (opis) ~geniusz 1 2019-04-03 21:48
Kiedy rajd pod wyniki? ~Oby 4 2019-04-03 19:22
pachnie mi tu nową emisją ~zibi 5 2019-04-03 19:11
Na MSZ odrobicie straty ~jw 50 2019-03-31 14:52
Kto trzyma kurs lub kto wywala ? ~aaa 18 2019-03-29 12:59
Przy linii wspoarcia ~Inwestor 13 2019-03-28 21:06
Panowie przesiadlem sie na vistal ~Technika 3 2019-03-28 09:46
Obstawiam docelowo 6,3 ~Inwestor 18 2019-03-27 21:24
Złoty krzyż - sygnał kupna ~Inwestor 4 2019-03-27 15:55
KIEDY PODADZĄ WYNIKI? ~XXX 10 2019-03-27 10:00
Ciekawa i przekrojowa analiza ~Inwestor 3 2019-03-23 18:51
kierunek 4 zeta w marcu Panowie ~makler 5 2019-03-15 16:41
Wycena porównawcza 7.11 (+118.85%) w tym roku co najmniej 7 zeta ~makler 4 2019-03-15 14:39
Groclin zastąpi ALCHEMIĘ w sWIG80 ~golec 12 2019-03-14 16:18
Realizacja planu przez prezesa ~Inwestor 35 2019-03-14 13:54
Pierwszy raz od 2-3 lat ~123456 25 2019-03-13 15:07
Aegon sprzedał w 2018 3,57 % akcji ~123456 14 2019-03-12 10:55
CZY GROCLIN WYPŁACI EXTRA DYWIDENDE ~aleLOS 3 2019-03-12 08:51
Vistal obserwujcie te spolke ~Gracz 2 2019-03-11 10:18
arkusz zleceń- chyba dzisiaj ruszamy ~test 8 2019-03-08 07:39
KOLEJNY BANKRUT W FAZIE AGONII ~DOBRUS1 7 2019-03-07 18:19
zamkniecie dzienne powyzej 3,70 otwiera droge na 6 i to szybko ~technika 21 2019-03-07 14:17
Zapinamy pasy ~Oby 4 2019-03-06 22:58
Napierająca Podaż sie skończyła. ~Oby 5 2019-03-01 11:00
A co z korekta? ~Oby 2 2019-02-27 20:01
bedzie mega ~money 2 2019-02-27 14:43
cisza przed burza - ~technika 26 2019-02-26 22:26
Czy jutro przebije 3,70? ~Oby 7 2019-02-26 17:38
asbis rusza... ~Nelly 2 2019-02-23 17:12
[x]
LESS -0,84% 0,24 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.