| W tym roku kończymy z 5 z przodu | ~Autor | 9 | 2019-06-05 08:50 |
| CADM Automotive | ~lopata | 13 | 2019-06-04 14:52 |
| A dywidendy nic? | ~miki | 10 | 2019-06-03 18:16 |
| Co oni kombinują ? | ~Ted | 11 | 2019-06-02 18:51 |
| AT blisko wsparcia | ~evil_speculator | 4 | 2019-05-30 09:50 |
| wyniki | ~spoko | 14 | 2019-05-29 22:52 |
| Ale was wystrzygli | ~Kris | 11 | 2019-05-29 08:15 |
| Fund znowu sprzedaje | ~123456 | 60 | 2019-05-28 13:10 |
| zlecenie | ghost-man | 9 | 2019-05-26 22:56 |
| polityka informacyjna jest porażająca | ~jj | 10 | 2019-05-24 10:50 |
| Świetna spółka | ~Ted | 11 | 2019-05-21 18:37 |
| Zaraz widły | ~Pietia | 2 | 2019-05-21 14:07 |
| Na co liczycie | ~RECARO | 6 | 2019-05-21 11:21 |
| Gdzie te kontrakty | ~ACzasLeci | 12 | 2019-05-20 18:16 |
| spółka nędzy i rozpaczy | ~jj | 10 | 2019-05-16 15:05 |
| Szulernia, codziennie - 10 % | ~Ted | 16 | 2019-05-10 18:21 |
| A ja uważam ze jesteśmy w trendzie bocznym | ~Inwestor | 2 | 2019-05-10 09:43 |
| Wyjaśnijcie mi proszę ... | ~muł_roboczy | 4 | 2019-05-08 19:20 |
| A tak z innej beczki | ~muł_roboczy | 8 | 2019-05-08 17:59 |
| Fundusze demolują kurs | ~Ted | 8 | 2019-05-08 17:44 |
| AT - domknięcie luki | ~Inwestor | 10 | 2019-05-08 14:14 |
| Po co już zbieracie ?? | ~mul_roboczy | 1 | 2019-05-08 12:48 |
| Wywala ulica za chwilę odkupią po 3 zł | ~Ben | 5 | 2019-05-08 12:38 |
| W poniedziałek lecimy pow. 3 zł | ~Pietia | 23 | 2019-05-08 11:31 |
| titanic powoli nabiera wody i tonie | ~lolopindolo | 11 | 2019-05-07 13:07 |
| Cube | ~Cube | 1 | 2019-05-07 11:04 |
| Zjazd poniżej 2 zł | ~Pablo | 4 | 2019-05-06 19:47 |
| czy akcjonariusze stracą wszystko ! | ~belzebub | 18 | 2019-05-06 17:35 |
| Gra | ~Inwestor | 14 | 2019-05-04 19:55 |
| Zarząd | ~GG | 3 | 2019-05-04 06:50 |