Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W tym roku kończymy z 5 z przodu ~Autor 9 2019-06-05 08:50
CADM Automotive ~lopata 13 2019-06-04 14:52
A dywidendy nic? ~miki 10 2019-06-03 18:16
Co oni kombinują ? ~Ted 11 2019-06-02 18:51
AT blisko wsparcia ~evil_speculator 4 2019-05-30 09:50
wyniki ~spoko 14 2019-05-29 22:52
Ale was wystrzygli ~Kris 11 2019-05-29 08:15
Fund znowu sprzedaje ~123456 60 2019-05-28 13:10
zlecenie ghost-man 9 2019-05-26 22:56
polityka informacyjna jest porażająca ~jj 10 2019-05-24 10:50
Świetna spółka ~Ted 11 2019-05-21 18:37
Zaraz widły ~Pietia 2 2019-05-21 14:07
Na co liczycie ~RECARO 6 2019-05-21 11:21
Gdzie te kontrakty ~ACzasLeci 12 2019-05-20 18:16
spółka nędzy i rozpaczy ~jj 10 2019-05-16 15:05
Szulernia, codziennie - 10 % ~Ted 16 2019-05-10 18:21
A ja uważam ze jesteśmy w trendzie bocznym ~Inwestor 2 2019-05-10 09:43
Wyjaśnijcie mi proszę ... ~muł_roboczy 4 2019-05-08 19:20
A tak z innej beczki ~muł_roboczy 8 2019-05-08 17:59
Fundusze demolują kurs ~Ted 8 2019-05-08 17:44
AT - domknięcie luki ~Inwestor 10 2019-05-08 14:14
Po co już zbieracie ?? ~mul_roboczy 1 2019-05-08 12:48
Wywala ulica za chwilę odkupią po 3 zł ~Ben 5 2019-05-08 12:38
W poniedziałek lecimy pow. 3 zł ~Pietia 23 2019-05-08 11:31
titanic powoli nabiera wody i tonie ~lolopindolo 11 2019-05-07 13:07
Cube ~Cube 1 2019-05-07 11:04
Zjazd poniżej 2 zł ~Pablo 4 2019-05-06 19:47
czy akcjonariusze stracą wszystko ! ~belzebub 18 2019-05-06 17:35
Gra ~Inwestor 14 2019-05-04 19:55
Zarząd ~GG 3 2019-05-04 06:50
[x]
LESS 0,00% 0,24 2026-06-24 10:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.