Jakim cudem to tak spadło, gdy wg mnie info o przeniesieniu produkcji było dobre o ile nie bdb ?
Poczytajcie i zastanówcie się czy był jakikolwiek sens robić to w Polsce:
https://m.bankier.pl/wiadomosc/Szycie-w-Polsce-Czy-warto-zostac-krawcem-7663671.html