Jak tam spekulanci? Zjazd z 3 zł na 2,20 w ciągu miesiąca nie wróży chyba nic dobrego, nie? Gdzie te kontrakty co miały się pojawić? Gdzie te fenomenalne wyniki? Gdzie te zakłady kupione w Bośni? Gdzie te fabryki na Ukrainie? Powiem wam, nie ma i nie będzie. Powiem nawet więcej, większość z was z pewnością widzi teraz jakieś -50% na rachunki, bo poubierali was po 3,50-4,00zł, a Wy zamiast ustawić stop lossa liczyliście, że to tylko korekta i teraz zamiast kupować po spadkach jesteście ubrani na szczytach. Wiem, że Wy dalej będziecie mówić, że wydarzy się to i to, a spadek to tylko wyleszczanie, że słabe rączki oddają, a ja wam powiem, że jak nie sprzedacie teraz to sprzedacie po 1,60zł. Nie martwcie się, na innych spółkach jest dokładnie tak samo. Na każdej spółce naszej bananowej giełdy jest i-den-ty-cznie. Nie jesteśmy wyjątkiem.
Dopóki PiS u władzy, doputy na giełdzie nie będzie prawdziwej hossy. Chwała wielkiej Polsce...