|
info
|
~dolar111
|
3
|
2016-11-24 20:50
|
|
x$$$
|
~dolar111
|
3
|
2016-11-24 20:16
|
INDATA - W DRODZE NA 2 ZŁ.
|
_halsky
|
14
|
2016-11-24 18:49
|
Czy chcesz szybko przytulić kilkadziesiąt procent?
|
_halsky
|
24
|
2016-11-24 18:46
|
|
Dofinansowanie do projektu 11mln!
|
~MK
|
10
|
2016-11-24 18:44
|
|
Nagroda dla INDATY za najbardziej innowacyją spółkę
|
~tomraf
|
1
|
2016-11-24 17:53
|
|
heroiczna obrona 0,72 zł, ech... co za spółka
|
~lisek
|
6
|
2016-11-24 15:29
|
|
Ciekawe wybicia
|
~Morau
|
2
|
2016-11-24 15:02
|
|
Indata możliwe wybicie na 1,30pln
|
~Floryda
|
14
|
2016-11-23 13:56
|
|
indata
|
~zimny_gienek
|
3
|
2016-11-23 13:27
|
Miło oglądać panikę naganiaczy na spadki.
|
psychiatra_
|
5
|
2016-11-23 10:41
|
|
Przestrzegam! vol.2
|
prawdziwy_prezes
|
9
|
2016-11-23 09:16
|
Zostało kilka dni do niebywałych wyników finansowych Grupy Indata!
|
_halsky
|
15
|
2016-11-23 08:09
|
|
absurdalne naganianie na spółkę ma zniechęcić do kupowania ?
|
~hitel
|
4
|
2016-11-22 13:46
|
|
CYFROWA POLSA
|
~Abracadabra
|
6
|
2016-11-22 13:13
|
|
same wątki dla zarejestrowanych trolli, niedługo tylko oni tu zostaną
|
~lisek
|
3
|
2016-11-21 17:33
|
|
Scalenie nie jest receptą na spadki (he, he)
|
~Grand
|
4
|
2016-11-21 12:11
|
|
Kto tak wywala akcje? Zjazd z 1,2 na 70 gr i końca spadków nie widać
|
~Mak
|
33
|
2016-11-20 20:26
|
|
Zgodnie z rekomendacjami - 0,10 zł do końca listopada.
|
~donalt_trampek
|
2
|
2016-11-20 11:57
|
|
Wyniki 5 mln zysku czy 10 mln?
|
~Złoto
|
20
|
2016-11-18 18:32
|
|
co ważnego dziś
|
~irekal
|
19
|
2016-11-18 13:14
|
|
Brać ile można!
|
~złoto
|
16
|
2016-11-15 15:37
|
|
Ciekawe kto zaczął zbierać?
|
~ZZTop
|
44
|
2016-11-14 19:09
|
|
Ranking trolli
|
~Iks
|
24
|
2016-11-13 20:12
|
|
INDATA to będzie hit tej jesieni i zimy !!!
|
~Alvin
|
16
|
2016-11-10 16:37
|
|
Jaką strate prognozujecie za 3 kw?
|
~Mak
|
2
|
2016-11-10 16:25
|
|
Kto tak wywala akcje, wyniki muszą
|
~Kubełek
|
2
|
2016-11-10 16:03
|
|
Warren Baffet mówi kupuj kiedy wszyscy tracą wiarę we wzrosty....
|
~Giordo
|
7
|
2016-11-10 14:14
|
|
0,50 zbliża się wielkimi krokami
|
~szarik
|
1
|
2016-11-10 12:54
|
|
Na Biomedzie też straszyli jak był po 0,60pln a teraz jest 100% wyzej...
|
~Giordo
|
4
|
2016-11-10 10:04
|