Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,30 zł , zmiana od tamtej pory: -95,75%

Przestrzegam! vol.2

Zgłoś do moderatora
Naganiacze na wzrosty dwoją sie i troją, zeby tylko ktos kupil papier. Mysla, ze jak pousuwaja niewygodne posty to cos zniknie z internetu. :) Czary mary.
 
Tutaj link do usunietego tematu: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://www.bankier.pl/forum/temat_przestrzegam,21829633.html

Szanowni Panstwo, we wrzesniu przy kursie 0,80 pisalem na temat niektorych tutaj, przestrzegajac jednoczesnie i wytykajac im klamstwa. Od tamtej pory kurs spadl o blisko 9 procent. Podsumuje kilka klamstw przez nich tutaj wypowiadanych:

1. Nie ma zadnych zapowiedzi analitykow.
2. Zamiast zapowiadanych przez naganiaczy 15mln zł zysku jest 2mln calej grupy, przy czym samej Indaty ledwie 900 tys. zlotych.
3. Skup akcji - jak ustalono na WZA - ma trwac do 2021 roku, wiec nikt we wrzesniu na hura sie nie rzuci.
4. Sam raport slaby jak sposoby naganiaczy tutejszych, ktorzy wymyslaja wzrosty nie popierajac ich zadnymi argumentami.
5. Wieksze zadluzenie, spadek marzy, ujemny cash flow.
6. Nie ma 44 mln zł w kasie spółki, naganiacze nie potrafią nawet wykazać tego w bilansie.
7. Wartość księgowa 1,02zł dotyczy całej grupy Indata, wartość księgowa spółki Indata to obecnie 0,64zł.

Ponadto proszę zwrócić uwagę na użytkownikow _halsky i psychopata, który regularnie codziennie wypisuje tu na forum kłamstwa, wystarczy poczytać jego wypociny z ostatnich tygodni. Kurs w dole a ten obiecuje, obiecuje i nic. Wiecie jaki ma w tym interes? Czeka, by Wam sprzedać te akcje, dobrze wie że utopił.

Przypominam, że do wydawania rekomendacji upoważnieni są maklerzy giełdowi i doradcy inwestycyjni, posiadający zezwolenie od Komisji Nadzoru Finansowego. Wymieniony wyżej kłamca _halsky nie ma takich praw, chłopczyk nie ma pojęcia o rynkach finansowych więc nie zdał by nawet jednego egzaminu.
Szanownych Państwa zapraszam do lektury o rekomendacjach http://tradersarea.pl/rekomendacje-na-rynku-gieldowym/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.