dla przypomnienia czy obecnie zajmuje sie indate
https://www.crn.pl/.../5-44-mln-zl-dofinansowania-dla-indaty
to tylko dla przypomnienia i spekulantom dziekuje
ja patrze na indate przyszlosciowo dla mnie to ta spolka jest jak dobry start up i tam trzeba szukac szansy no pomnozenie kapitalu a nie 20% up spekulacyjnych wzrostow jak ktos planuje oddawac taniej to nie ma problemu chetnie dobiore pogadamy za kilka lat ile beda warte papiery tej spolki milego myslenia i dobrych inwestycj zycze