|
Tego się nie tyka.
|
~GórnikPRM
|
1
|
2016-11-10 06:36
|
|
Ciekawy artykuł o Prezesie warto przeczytać:)
|
~Giordo
|
3
|
2016-11-09 23:18
|
|
Kiedy prezes zdejmie kaganiec z kursu?
|
~Głos-rozsądku
|
16
|
2016-11-09 21:54
|
|
Jakie wyniki ?Przypuszczenia ....
|
~szarik
|
9
|
2016-11-09 21:44
|
|
Każdy powód jest dobry, żeby to zwalić.
|
~hitel
|
13
|
2016-11-09 19:23
|
|
Przejęcia kolejnych spółek
|
~insider
|
29
|
2016-11-09 14:26
|
|
Skup akcji własnych może się zacząć:)
|
~Giordo
|
4
|
2016-11-09 11:46
|
|
KATASTROFA !!! gdzie się zatrzyma INDATA ??? 0,5 zł ? 0,4 zł ?
|
~olala
|
4
|
2016-11-09 09:43
|
|
Jest nowe INFO
|
~jest
|
3
|
2016-11-09 07:50
|
|
Po jakiego znow przesuwaja
|
~Kot23
|
3
|
2016-11-08 17:51
|
|
Król informatycznych przejęć - mony.pl
|
gosia*
|
16
|
2016-11-07 19:43
|
|
JUTRO LECIMY NA 0,7 zł
|
~Albin
|
3
|
2016-11-07 18:30
|
|
tak nisko ostatnio było 21.12.2015 ... czyżby nowa fala spadkowa ???
|
~Albin
|
2
|
2016-11-07 18:28
|
|
Niestety, ale leci na 30 groszy. Z pewnością wyniki
|
~Kubełek
|
1
|
2016-11-07 18:22
|
|
Liczne "rekomendacje analityków" czynia cuda...
|
~lisek
|
2
|
2016-11-07 17:35
|
|
DO KONCA LISTOPADA 0,5 zł
|
~jazda
|
4
|
2016-11-07 11:50
|
|
Scalanie- cudownie
|
~andre
|
5
|
2016-11-07 11:25
|
Życzę wam ogromnych zysków.
|
_halsky
|
4
|
2016-11-06 16:37
|
|
Opodatkowanie FIZ .... czy teraz będzie paniczna wyprzedaż akcji ?
|
~masakra
|
3
|
2016-11-06 09:59
|
|
Lada chwila i naganiacze na spadki zakwilą
|
~Loran
|
19
|
2016-11-05 07:41
|
|
Indata możliwy silny ruch w górę....
|
~Feder
|
10
|
2016-11-04 14:13
|
|
INDATA - MOCNE KUPUJ na wykresie godzinowym
|
~gruby_leszczu
|
20
|
2016-11-04 01:38
|
|
Skąd tylu naganiaczy na spadki?
|
~Roof
|
10
|
2016-11-03 20:08
|
|
JEST !!!! ALE INFO !!!!! niesamowite !!!!
|
~liroł
|
4
|
2016-11-03 18:03
|
|
Czy dziś zostanie przełamane wsparcie na 0,7 zł ???
|
~mimis
|
2
|
2016-11-03 10:41
|
|
0,73 zł haha rekomendacje się sprawdzają !
|
~autorski
|
5
|
2016-11-02 18:03
|
|
czy dziś pęknie wsparcie na 0,73 zł ????
|
~liroł
|
2
|
2016-11-02 15:04
|
|
Musiałem sprzedać bo Chiny wchodzą w PRAIRIE
|
~malo
|
3
|
2016-11-02 10:47
|
|
Po dzisiejszej sesji może naganiacze na wzrosty wreszcie zamilkną !!!
|
~szkodnik
|
2
|
2016-11-02 10:45
|
|
Skup akcji własnych.....
|
~Feder
|
6
|
2016-11-01 20:16
|