Forum giełdowe spółki INDATA SOFTWARE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
asad miałeś racje o przyszłości indaty ~DM 3 2016-12-22 15:38
Rzeczywistość ~Spoko 1 2016-12-22 12:24
Mocne kupuj na godzinnym... .....Będzie się działo ~Lucjan 4 2016-12-22 12:21
Na widły jeszcze dzisiaj. ~Danio 2 2016-12-22 12:19
SERINUS AT MOCNY SYGNAŁ KUPNA BRAĆ PÓKI TANIO !!!! WYKRESIK NIŻEJ !!!!!! ~SERINUS 1 2016-12-22 11:38
RSI ~coopersilver 3 2016-12-22 10:43
INDATA !!! ~mark 5 2016-12-22 10:24
życie abracadabrar 1 2016-12-22 09:58
Grzechu już nie takie volty robił ~Inżynier 10 2016-12-21 22:06
Warto o tym pamiętać! ~kermit 10 2016-12-21 19:38
Co wy tacy napaleni be tę spółkę? ~Kubełek 10 2016-12-21 19:20
jakie spojrzenie na przyszłość? ~Kermit 15 2016-12-21 14:13
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Insiderzy już wiedzą! psychiatra_ 13 2016-12-21 09:40
Dobre info na akcjonariacie ~Hydek 10 2016-12-21 09:31
jakie spojrzenie na przyszłość? ~Kermit 2 2016-12-21 09:26
po co wy siedzita na takich goofnach? ~kris 1 2016-12-20 21:53
Zmiany w akcjonariacie. ~Segandith 1 2016-12-20 21:03
jakie spojrzenie na przyszłość? ~Kermit 1 2016-12-20 19:49
Brawo bankier !!! ~GIGA 1 2016-12-20 19:44
jakie spojrzenie na przyszłość? ~inwest 7 2016-12-20 19:33
jakie spojrzenie na przyszłość? ~Kermit 3 2016-12-20 19:29
ciekawe spojrzenie na spółkę ~inwestorak 7 2016-12-20 16:38
Czy CBA jeszcze siedzi w Urzędach Marszałkowskich? ~Rysiu 4 2016-12-20 11:16
Tomasz Misiak akcjonariusz Indata ~asyk 6 2016-12-20 11:13
co ta czapla zrobiła z kursem? ~zawiedziony 1 2016-12-20 11:13
skup akcji a obrót ~anal 2 2016-12-20 10:32
scalenie akcji ~kermit 21 2016-12-20 10:23
Czy ktokolwiek pamięta kiedykolwiek zieleń na tym gniocie? ~donalt_trampek 1 2016-12-20 10:22
0.38-0.40zł zacznie dopiero odbijać 42500jacek 1 2016-12-20 10:15
Spadnie do historycznego minimum do 30 groszy? ~Kubełek 1 2016-12-20 10:13
[x]
INDATA 0,00% 0,31 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.