No to wkrótce zapewne czekają nas informacje o przekroczeniu progów powyżej 5%. Myślę, że przy takich cenach to free float szybko spadnie zważywszy na to, że za 3 mln przeznaczone przez spółkę na skup można po tych cenach nabyć ponad 5 mln akcji. Myślę, że po scaleniu i skupie free float będzie wynosił dużo mniej niż 2 mln akcji.