Zanim oddamy akcje za półdarmo warto pamiętać o tym ,że spółka ma przychody a to znaczy że jeszcze istnieje i prowadzi działalność gospodarczą i podpisuje nowe kontrakty. Są zyski nie duże ale są. W ciężkich czasach dobre i takie. Mówicie o kosztach,że ogromne. Pewnie wiąże się to z przejęciami i nowymi projektami. Może powinni zacząć trochę oszczędzać, a przede wszystkim zarząd. To prawda nie świadczy to o Nim dobrze. Nikt natomiast nie daje dotacji spółką nie rentowym i nie mających przyszłości. Obecna wycena pewnie ma ukryte drugie dno. Może bez naszej wiedzy toczy się jakaś gra o przejęcia. O tym dowiemy się na końcu. Jednak pisanie,że to bankrut jest przesadzone.