Panowie i Panie,
Życzę wszystkim zysków. Ale szczerze to widzę to tak. Większość sprzedała z końcem roku aby rozliczyć stratę na 2017
teraz ludzie odkupują a tak naprawdę do wyników za 4 kwartał daleko. i jeszcze pierdyknie w dół jutro wyprzedadzą a we wtorek jest ostatni dzień aby odliczyć stratę więc wielu jeszcze wyprzeda.