|
Odbicie od oporu na tygodniowym (82gr) Korekta na 74-75
|
~Analityk_GPW
|
13
|
2017-02-10 16:11
|
|
A myślałyście ptysie ????
|
~ptysiu
|
6
|
2017-02-10 10:02
|
|
Skąd ta podaż ?? Co stopień to ukryte... mogłoby już 1 zł być..
|
~marta
|
4
|
2017-02-09 22:10
|
|
Fundamentalne pytanie to
|
~_Z
|
19
|
2017-02-09 21:45
|
|
Koniec balu panno lalu :))
|
~Fix-Fax
|
13
|
2017-02-09 21:32
|
|
indata nowy kontrakt info $$$$$$$$$$$$$$$$$$$
|
~pink
|
4
|
2017-02-09 18:58
|
|
Drobnica sprzedała akcje w oczekiwaniu na spadek odkupi niżej
|
~Oskar
|
1
|
2017-02-09 17:06
|
|
baron juz czuje gdzie finał
|
~baron
|
2
|
2017-02-09 17:04
|
|
0,75
|
~CONFISCADOOR
|
2
|
2017-02-09 16:03
|
|
Analogiczna sesja do tej z 13 X. 16r
|
~Skalpel
|
9
|
2017-02-09 15:46
|
|
Jutro potężna biała świeca !!!!!!!
|
~Kapłan
|
4
|
2017-02-09 15:16
|
|
Ubrani po 82-83 wystąp.....
|
~Analityk_GPW
|
4
|
2017-02-09 15:08
|
|
wielka podaż na "wielkiej indacie"
|
~lisek
|
10
|
2017-02-09 14:18
|
|
Widły niestety...
|
~el_Presidente
|
4
|
2017-02-09 14:08
|
|
bardzo dużo ludzi sprzedało z myślą że zleci na 0,7 zł a tu będzie psiku
|
~przemysław
|
4
|
2017-02-09 12:40
|
|
Kolejne wyróżnienie za innowacyjne wdrożenie ...
|
~ppp
|
7
|
2017-02-09 12:39
|
|
Przecież to jest chwilowa ściema !!!! spadki pewne...
|
~JO
|
1
|
2017-02-09 12:22
|
|
20%
|
~ty
|
1
|
2017-02-09 12:21
|
|
Żegnam akcjonariuszy W indaty
|
~Nowy
|
5
|
2017-02-09 12:02
|
|
INDATA skup akcji własnych kiedy skończą skup?
|
~Oskar
|
5
|
2017-02-09 11:56
|
|
Prośba do szanownych akcjonariuszy INDATA proszę o odpowiedż
|
~Oskar
|
3
|
2017-02-09 11:47
|
|
A teraz w drugą stronę
|
~wooa
|
1
|
2017-02-09 11:20
|
|
Nie zapomnijcie , że to co kupicie oddacie w ok 0,60 gr
|
~marek
|
6
|
2017-02-09 11:19
|
|
Niestety już gruby stoi na 80 Ładnie było ale to mocny opór. 74 wytrzyma
|
~edek
|
8
|
2017-02-09 10:37
|
|
23 mln PLN w komunikatach z 2 dni $ SHOCK
|
~Szok
|
33
|
2017-02-09 10:19
|
|
Analiza techniczna INDATA SA (IDT) przed sesją 7-02
|
~okey
|
21
|
2017-02-09 10:16
|
|
Uwaga ukryciak na 80 się pojawił!!! UCIEKAĆ
|
~Poile
|
1
|
2017-02-09 10:14
|
|
Kto ma kupować skoro tutaj wszyscy naganiają czyli mają???
|
~Poile
|
6
|
2017-02-09 10:13
|
|
Trzeba mieć nierówno pod sufitem by sprzedawać te akcje poniżej 0,7
|
~Kiepski
|
29
|
2017-02-09 09:44
|
|
Indata Solutions - kontrakt z firmą z branży motoryzacyjnej ...
|
~ppp
|
4
|
2017-02-09 09:34
|