|
SMUTNE ZAKOŃCZENIE ...
|
~załamka
|
1
|
2017-02-15 17:38
|
|
Ruszył ogromny skup akcji - żenada
|
~PrzyjacielModeratora
|
4
|
2017-02-15 15:36
|
|
Bye Bye leszcze :-)
|
~Grubasek
|
10
|
2017-02-15 15:35
|
|
SKUP STORY...po 3000 zł na sesję..
|
~Fix-Fax
|
19
|
2017-02-15 11:34
|
|
RUSZA OGROMNY SKUP AKCJI !!!!
|
~Fix-Fax
|
8
|
2017-02-15 11:32
|
|
Od poniedziałku makler z CDM PEKAO czyni swoją powinność
|
~Misiu-Rysiu
|
6
|
2017-02-14 18:02
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2017-02-14 17:04
|
|
Zamknięcie 0.78gr-0.79gr
|
troglodyta
|
6
|
2017-02-14 13:58
|
|
Zobaczcie co się dzieje na CORMAY
|
troglodyta
|
4
|
2017-02-14 11:42
|
|
Skup akcji - pytanie
|
~Dworzanin
|
13
|
2017-02-14 11:22
|
|
Ido od Czapli to wilk z wall street
|
~Wtajemniczony
|
1
|
2017-02-14 10:39
|
|
Przy takich obrotach ulica nie ma wpływu na kurs
|
adam2023
|
8
|
2017-02-14 10:01
|
|
Do jakiej ceny zarząd zdołuje akcje żeby skupić z rynku jak najtaniej?
|
troglodyta
|
3
|
2017-02-14 08:27
|
|
przenigdy skup akcji
|
~softblue
|
4
|
2017-02-13 22:49
|
|
Nastroje przed nadchodzącym tygodniem.
|
adam2023
|
11
|
2017-02-13 19:41
|
|
zaraz zaczynamy odjazd ?
|
~KAja
|
8
|
2017-02-13 19:14
|
|
Dawać na 5zł do końca roku bo mam sporo planów do zrealizowania
|
troglodyta
|
6
|
2017-02-13 15:38
|
|
infosys infoscan a teraz indata czyli podrownac na 1.8 zlocisza
|
~xxx
|
4
|
2017-02-13 14:37
|
|
zostawcie ten cypryjski badziew chodźcie na Mirbud zaraz 1,8
|
~Buldożer
|
1
|
2017-02-13 11:13
|
|
Od jutra INDATA będzie rosłą jak placek drożdżowy
|
troglodyta
|
8
|
2017-02-13 08:41
|
|
Ranking Bankiera kilka dnictemu 48 miejsce obecnie 33
|
troglodyta
|
1
|
2017-02-12 22:03
|
|
Kto wie ten wie a kto nie ten nie.
|
adam2023
|
3
|
2017-02-12 12:53
|
|
To może my też od poniedziałku zrobimy skup akcji
|
~Hrabia
|
3
|
2017-02-12 00:43
|
|
Zaczyna się spekuła na spadki.
|
adam2023
|
1
|
2017-02-11 23:39
|
|
Indata otrzymała 11 milionów złotych!
|
~brawoIDT
|
52
|
2017-02-11 03:55
|
|
INDATA
|
~www
|
4
|
2017-02-11 03:21
|
|
Akcjonariat
|
~Zbyszek
|
4
|
2017-02-10 23:18
|
|
MOCNE KUPUJ dla INDATY - wykres piękny się nam rysuje
|
~przemysław
|
12
|
2017-02-10 21:48
|
|
Jutrzejsze zamknięcie 0.90gr a wasze przemyślenia?
|
~Łowca_pereł
|
20
|
2017-02-10 17:22
|
|
Gruby zaniż cenę ....uwaga
|
~Tata
|
6
|
2017-02-10 16:25
|