Tak jak przypuszczałem do doszło w porywach do 0,84 i spada... zgodnie z analizą zatrzyma sie na 0,71-0,72 i później ponowne odbicie, także współczuje liczącym na zysk, którzy kupują powyżej 0,75 bo będzię można jeszcze taniej i tam też czekam:)) dodam tylko że w poniedziałek kupiłem za 0,72 a dziś sprzedałem za 0.82-0,83 nie można być za chytrym bo taki traci dwa razy:)