Kto tu jest glupi ? Czy ten kto sprzedaje teraz za 72 gr , czy ten kto kupuje ? Niebawem odpowiedz poznamy . Nalezy rozumiec tych , ktorzy zostali z akcjami przy spadkach i teraz sprzedaja , czujac ulge w strachu i okazje ciecia strat . Dziwne , ze jesli ma byc tak dobrze to popyt jest tak maly , albo sie bardzo kamufluje i czeka jak lichwiarz na grosz spadku . Szkoda , ze gielda pozbawiona OFE jest taka dzisiaj uboga , moze i to jest jakas przyczyna obserwowanego marazmu na wielu spolkach , nawet pewniakach jak wydaje sie byc ASBIS .