|
Albo ja nie umiem liczyć albo mnie opuszcza moja moc !
|
~Tarot
|
1
|
2009-09-09 03:28
|
|
OGARNIA MNIE ŚMIECH PATRZĄC NA WSZYSTKKICH LESZCZY
|
~inwestor
|
15
|
2009-09-08 18:18
|
|
WSIADAC DO IMPEXMETALU ZARAZ ODJEDZAMY DOGONIC BORYSZEWA!!
|
~inwestor
|
5
|
2009-09-08 16:22
|
|
Czy warto kupic IMPEXMETAL w okolicach 1,50 Prosze o opinie?
|
~Nowy
|
10
|
2009-09-08 10:08
|
|
Impexmetal - Juz rozne smieci widzialem, ale takiego jeszcze nie ?
|
~Bolek
|
8
|
2009-09-04 16:04
|
|
PERSPEKTYWY sa ogromne
|
~investors
|
2
|
2009-09-04 14:22
|
|
Panie i Panowie...Impexmetal + b.dobre wyniki i wszystko jasne!!!
|
~aigor
|
2
|
2009-09-03 23:39
|
|
IMPEXMETAL - Czy wy nie widzicie jak was ubieraja w papier ?
|
~Bodzio
|
2
|
2009-09-03 18:40
|
|
impexmetal - skup akcji za 100 mln
|
~krzysiek 7
|
8
|
2009-09-02 21:52
|
|
środa, czwartek
|
~Piotr
|
7
|
2009-09-02 19:04
|
|
IPX - wyniki na plusie
|
~Romek
|
2
|
2009-09-01 12:01
|
|
Raport do bani, niestety !
|
~finansista
|
2
|
2009-09-01 07:58
|
|
co powiecie o tej spółce?
|
~anek
|
1
|
2009-08-31 22:22
|
|
Są dane. I co teraz ?
|
~filozof
|
1
|
2009-08-31 20:35
|
|
Wyniki
|
~72
|
2
|
2009-08-31 19:39
|
|
impexmetal dystrybucja przed raportem ???
|
~jajacek
|
2
|
2009-08-31 18:31
|
|
Na widły Impexmetal.
|
~Mike
|
2
|
2009-08-31 11:28
|
|
Coś ciężko Impexowi przebić się przez 2,35zł.....
|
~jastrząb
|
2
|
2009-08-31 00:06
|
|
Jakie wyniki? Jak myslicie
|
~Panda
|
2
|
2009-08-30 18:37
|
|
Zobaczycie że po wynikach wszystkie spółki polecą w dół....
|
~Ktoś
|
3
|
2009-08-29 22:23
|
|
Impexmetal - co dalej ?
|
~Maranna
|
3
|
2009-08-27 19:30
|
|
IMPEXMETAL
|
~piotr
|
4
|
2009-08-27 11:08
|
|
IMPRXMET info
|
~jastrząb
|
5
|
2009-08-25 22:40
|
|
IPX wyniki za II kwartał
|
~krychu
|
6
|
2009-08-23 21:59
|
|
impexmetal - no i nieuchronnie zmierza na 3 zł
|
~krzysiek 7
|
5
|
2009-08-21 18:22
|
|
IMPEXMET....oj bedzie siędziało.....
|
~jastrząb
|
7
|
2009-08-20 17:01
|
|
kto wczoraj nie sprzedał ten berek kierunek 1.42 buhahahaha
|
~ale jaja
|
13
|
2009-08-19 16:19
|
|
Impexmetal nie naganiam ale mysle ze warto
|
~krzysiek
|
3
|
2009-08-19 14:07
|
|
kto tak sypie po 50k przyznac sie!!!!
|
~hh
|
3
|
2009-08-19 13:47
|
|
Impexmetal -
|
~krzysiek
|
2
|
2009-08-18 14:59
|