|
Jaka cena 9:15
|
spike8888
|
3
|
2009-09-10 09:36
|
|
IMPEXMETAL
|
~smok
|
6
|
2009-09-10 09:19
|
|
IMPEXMETAL MEGA UKRYTE KUPNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
2
|
2009-09-10 08:56
|
|
IMPEXMETAL KIERUNEK CENA JAK NA BORKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
1
|
2009-09-10 08:47
|
|
Czas na ASY z rękawa! IMPEXMETAL !!!
|
~Tarot
|
6
|
2009-09-10 08:41
|
|
patrzcie na wykres impexmetalu , porownajcie do niego sp500
|
~hukers
|
2
|
2009-09-09 23:52
|
|
co jutro impx?
|
~rs
|
7
|
2009-09-09 23:42
|
|
jaka jest przyczyna takich wzrostow
|
~tomi
|
4
|
2009-09-09 18:01
|
|
Jutro 4 zeta jak nic!!!
|
~qwerty
|
1
|
2009-09-09 16:36
|
|
Impexmetal - wzrosty na wyrost bo wyniki spółki były złe
|
~Symbian
|
3
|
2009-09-09 15:34
|
|
6 groszy do widel impexmatal
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:27
|
|
8 groszy do widel
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:26
|
|
4 gr do widel i O D L O T
|
~imp
|
2
|
2009-09-09 15:23
|
|
no to zaraz mamy widly i zostaje P K C jazda
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:22
|
|
impexmetal lecimy na 3 zl w tym tygodniu 200%
|
~imp
|
3
|
2009-09-09 15:20
|
|
7gr do widel impexmetal i od l o t
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:19
|
|
impex metal 9 gr do widel
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:17
|
|
impexmetal 14 g do ataku na widly
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:12
|
|
impexmaetal zachwile widly radze wsiadac
|
~imp
|
1
|
2009-09-09 15:11
|
|
Impexmetal - dlaczego rośnie ? Przecież miał słabe wyniki za II kw. 09
|
~inwest
|
1
|
2009-09-09 15:10
|
|
impexmetal zaraz widelki
|
~iop
|
2
|
2009-09-09 15:01
|
|
pierwsze widły padły
|
~karkasou
|
2
|
2009-09-09 14:39
|
|
60mln strat w 4Q 08 - z czego to wynikało?
|
aic71
|
3
|
2009-09-09 14:33
|
|
1 UDANY NA UP POST NAGANIACZA-BRAWO-kupowac leszcze
|
~Bilioner
|
1
|
2009-09-09 12:08
|
|
Jaki jest aktualny kurs 11:45
|
spike8888
|
1
|
2009-09-09 11:43
|
|
impexmetal idzie na 40 %
|
~indo
|
4
|
2009-09-09 11:41
|
|
BORYSZEW TROSZKE NAPOMPOWANY, TERAZ IMPEXMETAL
|
~byk
|
2
|
2009-09-09 11:16
|
|
IMPEXMETAL - RUSZYŁ ZA BORYSZEWEM !!!!!!!!!!!!1
|
~kevin
|
2
|
2009-09-09 11:01
|
|
ruszyła machina!!! w przeciagu tygodnia 3,1 a potem 4,5
|
~inwestor
|
3
|
2009-09-09 10:55
|
|
Impexmetal - Boryszew
|
~Tarot
|
4
|
2009-09-09 10:01
|