Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jaka cena 9:15 spike8888 3 2009-09-10 09:36
IMPEXMETAL ~smok 6 2009-09-10 09:19
IMPEXMETAL MEGA UKRYTE KUPNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 2 2009-09-10 08:56
IMPEXMETAL KIERUNEK CENA JAK NA BORKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 1 2009-09-10 08:47
Czas na ASY z rękawa! IMPEXMETAL !!! ~Tarot 6 2009-09-10 08:41
patrzcie na wykres impexmetalu , porownajcie do niego sp500 ~hukers 2 2009-09-09 23:52
co jutro impx? ~rs 7 2009-09-09 23:42
jaka jest przyczyna takich wzrostow ~tomi 4 2009-09-09 18:01
Jutro 4 zeta jak nic!!! ~qwerty 1 2009-09-09 16:36
Impexmetal - wzrosty na wyrost bo wyniki spółki były złe ~Symbian 3 2009-09-09 15:34
6 groszy do widel impexmatal ~imp 1 2009-09-09 15:27
8 groszy do widel ~imp 1 2009-09-09 15:26
4 gr do widel i O D L O T ~imp 2 2009-09-09 15:23
no to zaraz mamy widly i zostaje P K C jazda ~imp 1 2009-09-09 15:22
impexmetal lecimy na 3 zl w tym tygodniu 200% ~imp 3 2009-09-09 15:20
7gr do widel impexmetal i od l o t ~imp 1 2009-09-09 15:19
impex metal 9 gr do widel ~imp 1 2009-09-09 15:17
impexmetal 14 g do ataku na widly ~imp 1 2009-09-09 15:12
impexmaetal zachwile widly radze wsiadac ~imp 1 2009-09-09 15:11
Impexmetal - dlaczego rośnie ? Przecież miał słabe wyniki za II kw. 09 ~inwest 1 2009-09-09 15:10
impexmetal zaraz widelki ~iop 2 2009-09-09 15:01
pierwsze widły padły ~karkasou 2 2009-09-09 14:39
60mln strat w 4Q 08 - z czego to wynikało? aic71 3 2009-09-09 14:33
1 UDANY NA UP POST NAGANIACZA-BRAWO-kupowac leszcze ~Bilioner 1 2009-09-09 12:08
Jaki jest aktualny kurs 11:45 spike8888 1 2009-09-09 11:43
impexmetal idzie na 40 % ~indo 4 2009-09-09 11:41
BORYSZEW TROSZKE NAPOMPOWANY, TERAZ IMPEXMETAL ~byk 2 2009-09-09 11:16
IMPEXMETAL - RUSZYŁ ZA BORYSZEWEM !!!!!!!!!!!!1 ~kevin 2 2009-09-09 11:01
ruszyła machina!!! w przeciagu tygodnia 3,1 a potem 4,5 ~inwestor 3 2009-09-09 10:55
Impexmetal - Boryszew ~Tarot 4 2009-09-09 10:01
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.