Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
impexmetal - jutro cd . sypania karkosika ~krzysiek 7 13 2009-08-18 13:48
100 mln przez 70 milionów akcji to daje 1.42 pln na akcje bedzie płacz ~ale jaja 12 2009-08-18 11:49
Impexmetal info ~Ta 6 2009-08-18 09:28
info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~hh 1 2009-08-17 22:32
Complex nie wystartował w przetargu!!! Parkiet ~rafik 2 2009-08-08 14:34
dzisiaj decyzja w sprawie przejęcia zakładu łożysk przez emitent. ~inwestor 3 2009-08-07 12:00
jutro dowiemy się, czy ipexmetal będzie właścicielem zakładu łożysk. ~inwestor 3 2009-08-06 09:26
INSIDERZY WYPRZEDAJA ~POLATACH 2 2009-08-05 21:26
co wy na to ~hh 2 2009-08-05 18:17
Czy impexmetal w dniu 7 sierpnia kupi zakład w Krasniku. ~JAN 2 2009-08-05 15:15
IMPEXMET ? ~bla 2 2009-08-04 22:54
impexmetal - dlaczego tak rosnie ????? ~krzysiek 7 3 2009-08-03 15:37
Impexmetal i Complex w boju o ZŁW-Kraśnik ~ll 1 2009-08-01 18:25
kiedy wyniki za 2 kwartał? ~Nowy 33 3 2009-07-31 17:38
IMPEXMET wycieczka na szczyty::::))))) ~tom... 1 2009-07-31 13:01
WOLUMEN ~ll 3 2009-07-30 19:23
IMPEXMETAL wsiadać bo po 1,83 bedzie cieżko się załapać ~tom... 1 2009-07-30 14:51
IMPEXMETAL czeka na przebicie ::::)))) bedzie sie działo ~tom... 1 2009-07-30 13:56
Impexmetal - groszowa wycena ~krzysiek 7 7 2009-07-28 14:43
brak wiadomosci ~tm 1 2009-07-22 13:03
same złe wieści walą ~kasa 2 2009-07-16 22:04
hu........wa spółka ~republika 4 2009-07-15 20:23
uwaga na Impexmetal ~stary 4 2009-07-15 12:49
IMPEXMETAL - to już jutro - dywidenda 15 gr (a może więcej?) ~kevin 14 2009-07-14 21:42
BUY BACK??? ~Republika 1 2009-07-14 16:03
Impexmetal - tutaj to dopiero obiecują gruszki na wierzbie ~Exon 1 2009-07-14 15:25
ale się nachapaliśmy z 15 gr jest 0 ~kasa 3 2009-07-14 15:13
WZA we wtorek - a tu spadek? ~Republika 2 2009-07-10 13:50
kupujcie bo to ostatnia szansa na tak niskie poziomy! ~seba 2 2009-07-09 10:47
Dzisiejszy skup akcji jest pod WZ ~ja 1 2009-07-08 14:23
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.