|
Nie ma potrzeby się bać! Bo będzie to co ma być! Będzie dobrze rosło.
|
~Tarot(inna analiza)
|
1
|
2009-09-14 21:26
|
|
IMPEXMETAL KTO ZOSTAL ODLESZCZONY WYSTAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
2
|
2009-09-14 17:51
|
|
impexmetal wsiadac jutro up up
|
~uio
|
2
|
2009-09-14 16:28
|
|
Impexmetal - jutro wzrosty
|
kristur
|
1
|
2009-09-14 16:13
|
|
impexmetal wybije dzis??????
|
~skank
|
15
|
2009-09-14 14:02
|
|
impexmetal export do krajow ue euro up beda zyski wsiadac
|
~uio
|
1
|
2009-09-14 12:55
|
|
Impexmetal - powolutku inteligentnie skupuja
|
~portmanyj
|
2
|
2009-09-14 12:07
|
|
IMPEXMETAL SZTUCZNY OPOR NA 2 .90 POLAMIEMY JAK ZAPALKI!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
4
|
2009-09-14 10:24
|
|
Romek! Romek! Nie śpij! Do Euro 2012 pozostało tylko 1000 dni!
|
~Będzie dobrze!
|
1
|
2009-09-13 20:08
|
|
Nie ma o co kopii kruszyć! A ile ten Impexmetal wzrósł w tym roku? Mało
|
~Tarot
|
3
|
2009-09-13 13:17
|
|
w kanale wzrostowym z cena docelowa 4,50
|
~inwestor
|
5
|
2009-09-12 19:56
|
|
Impexmetal jak szybko rosnie to i tez spadnie
|
~GANDALF
|
14
|
2009-09-11 19:20
|
|
ciekawe czy znow w koncowce impeksmetal uderzy
|
~andy
|
4
|
2009-09-11 17:59
|
|
impexmetal teraz zaczyna marsz ku szczytom szczytow
|
~andy
|
1
|
2009-09-11 16:04
|
|
juz chyba dzisiaj nie wybije czeba czekac do poniedzialku
|
~andy
|
1
|
2009-09-11 15:47
|
|
Impexmetal ma asa !!!
|
~ktoś wtajemniczony
|
1
|
2009-09-11 15:42
|
|
i po co te 20 postów niżej spamować jak -->
|
~hah
|
1
|
2009-09-11 15:27
|
|
IMPEXMETAL SZTUCZNY OPOR NA 2 .90 POLAMIEMY JAK ZAPALKI!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
5
|
2009-09-11 14:05
|
|
Ale wyczekiwanie
|
day.trader
|
1
|
2009-09-11 13:11
|
|
11.40-11.45 kolejna jazda do góry
|
~taki ktoś
|
4
|
2009-09-11 13:05
|
|
impexmetal rusza
|
~andy
|
1
|
2009-09-11 13:04
|
|
IMPEXMETAL ZARAZ DRUGI ATAK 3 ZETA PEWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
1
|
2009-09-11 12:59
|
|
impexmetal dzis beda widelki 20%
|
~andy
|
6
|
2009-09-11 12:19
|
|
impexmetal no to jaaaaazdaaaaa
|
~andy
|
5
|
2009-09-11 12:07
|
|
startujemy na widly tym razem
|
~impexmetal
|
1
|
2009-09-11 12:07
|
|
impexmetal idziemy na gorne widly dzis to bedzie krol wzrostow
|
~andy
|
1
|
2009-09-11 11:52
|
|
impexmetal jakos duzo pojawiło sie naganiaczy na wzrosty
|
~zoyac
|
1
|
2009-09-11 11:48
|
|
impexmetal 20 gr i widly radze wchodzic
|
~andy
|
1
|
2009-09-11 11:40
|
|
impexmetal ruszamy ogladajcie do widel up
|
~andy
|
1
|
2009-09-11 11:35
|
|
IMPEXMETAL 2.70 UKRYTE POTEZNE KUONO SKONCZYMY WYSOKO!!!!!!!!!!!!!!!!!11
|
~BONZO
|
2
|
2009-09-11 11:32
|