Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie ma potrzeby się bać! Bo będzie to co ma być! Będzie dobrze rosło. ~Tarot(inna analiza) 1 2009-09-14 21:26
IMPEXMETAL KTO ZOSTAL ODLESZCZONY WYSTAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 2 2009-09-14 17:51
impexmetal wsiadac jutro up up ~uio 2 2009-09-14 16:28
Impexmetal - jutro wzrosty kristur 1 2009-09-14 16:13
impexmetal wybije dzis?????? ~skank 15 2009-09-14 14:02
impexmetal export do krajow ue euro up beda zyski wsiadac ~uio 1 2009-09-14 12:55
Impexmetal - powolutku inteligentnie skupuja ~portmanyj 2 2009-09-14 12:07
IMPEXMETAL SZTUCZNY OPOR NA 2 .90 POLAMIEMY JAK ZAPALKI!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 4 2009-09-14 10:24
Romek! Romek! Nie śpij! Do Euro 2012 pozostało tylko 1000 dni! ~Będzie dobrze! 1 2009-09-13 20:08
Nie ma o co kopii kruszyć! A ile ten Impexmetal wzrósł w tym roku? Mało ~Tarot 3 2009-09-13 13:17
w kanale wzrostowym z cena docelowa 4,50 ~inwestor 5 2009-09-12 19:56
Impexmetal jak szybko rosnie to i tez spadnie ~GANDALF 14 2009-09-11 19:20
ciekawe czy znow w koncowce impeksmetal uderzy ~andy 4 2009-09-11 17:59
impexmetal teraz zaczyna marsz ku szczytom szczytow ~andy 1 2009-09-11 16:04
juz chyba dzisiaj nie wybije czeba czekac do poniedzialku ~andy 1 2009-09-11 15:47
Impexmetal ma asa !!! ~ktoś wtajemniczony 1 2009-09-11 15:42
i po co te 20 postów niżej spamować jak --> ~hah 1 2009-09-11 15:27
IMPEXMETAL SZTUCZNY OPOR NA 2 .90 POLAMIEMY JAK ZAPALKI!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 5 2009-09-11 14:05
Ale wyczekiwanie day.trader 1 2009-09-11 13:11
11.40-11.45 kolejna jazda do góry ~taki ktoś 4 2009-09-11 13:05
impexmetal rusza ~andy 1 2009-09-11 13:04
IMPEXMETAL ZARAZ DRUGI ATAK 3 ZETA PEWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 1 2009-09-11 12:59
impexmetal dzis beda widelki 20% ~andy 6 2009-09-11 12:19
impexmetal no to jaaaaazdaaaaa ~andy 5 2009-09-11 12:07
startujemy na widly tym razem ~impexmetal 1 2009-09-11 12:07
impexmetal idziemy na gorne widly dzis to bedzie krol wzrostow ~andy 1 2009-09-11 11:52
impexmetal jakos duzo pojawiło sie naganiaczy na wzrosty ~zoyac 1 2009-09-11 11:48
impexmetal 20 gr i widly radze wchodzic ~andy 1 2009-09-11 11:40
impexmetal ruszamy ogladajcie do widel up ~andy 1 2009-09-11 11:35
IMPEXMETAL 2.70 UKRYTE POTEZNE KUONO SKONCZYMY WYSOKO!!!!!!!!!!!!!!!!!11 ~BONZO 2 2009-09-11 11:32
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.