Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szkoda czasu, na widły Goooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~kunta kinte 1 2009-09-18 11:57
Millenium DM ~best_investments 7 2009-09-18 09:15
SKUP AKCJI ~impek 4 2009-09-17 23:50
haha no to kto nie kupil dzis ten ciapa ~krychu 4 2009-09-17 22:18
Panie i panowie dla jasności napisze że na GPW wszystko jest możliwe ~qwerty 3 2009-09-17 21:34
grubasy juz maja przecieki kghm-impex bedzie sie dzialo ~tomi 13 2009-09-17 20:05
http://bossa.pl/popup.jsp?layout=popup&page=8&id=411540 ~krychu 2 2009-09-17 19:59
IMPEXMETAL--teraz cala kasa na skotana ~ed 18 2009-09-17 19:39
200000 ktos wzia po 3,25 ~gtt 4 2009-09-17 15:04
Romek mówił,że sprzeda IPX po 9 zł. Może ma juz kupca??? ~Chinczycy ??? 5 2009-09-17 12:46
ALE TRZYMAJA WIG20. OD PONIEDZIALKU MASAKRA W NIEBO. ~KSZUB 1 2009-09-17 11:29
Chinczycy??? Były jakieś sygnały? Ponoć gdzieś pisali ??? ~co się dzieje? 1 2009-09-17 10:22
Impexmetal daje czadu !!! -modo- 1 2009-09-17 09:58
IPX - ladowac sie, jedziemy na 3,5 ~GONZO 3 2009-09-17 09:41
Impexmetal dał "popalić" niedowiarkom.Ale ? To jeszcze nastąpi ~Tarot(inna analiza) 6 2009-09-17 08:02
SKUP AKCJI WŁASNYCH ~elmariachi 4 2009-09-16 20:03
Skotan do góry zaraz wiec Impexmetal ~portmanyj 2 2009-09-16 19:21
trzeba byc prawilnym leszczem zeby tak tanio oddawac ~tomi 1 2009-09-16 16:57
impexmetal jeszcze jest tanio ~iou 3 2009-09-16 16:10
impexmetal czyzby pioneer pekao dokupowal? ~iou 1 2009-09-16 16:04
oSTATNIO PRZY TAKIM PODBICIU ipx DOSZEDŁ NA ZAMKNIĘCIU DO 20% ~AKC 5 2009-09-16 15:43
prawie 400tys poszło w minutę krolewna_sciezka 1 2009-09-16 15:36
BORYSZE WJUŻ NA DRUGICH WIDŁACH IMPEX GO GONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~TED 1 2009-09-16 14:57
na polnoc to bedzie jak z kghm bedzie biznes ~tomi 8 2009-09-16 14:49
Korekta była i się własnie skończyła - jedziemy na północ !!! ~~bolo 15 2009-09-16 14:45
impexmetal ktos ostro wsiada od tygodnia cos jest na rzeczy ~uio 2 2009-09-16 14:29
impexmetal dzis chyba up ~oiu 3 2009-09-15 13:50
impexmetal...jeszcze dziś spadki ~aigor 10 2009-09-15 12:10
skup trwa !! ~jimi 1 2009-09-15 09:18
skup trwa !! ~jimi 1 2009-09-15 09:17
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.