|
Szkoda czasu, na widły Goooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~kunta kinte
|
1
|
2009-09-18 11:57
|
|
Millenium DM
|
~best_investments
|
7
|
2009-09-18 09:15
|
|
SKUP AKCJI
|
~impek
|
4
|
2009-09-17 23:50
|
|
haha no to kto nie kupil dzis ten ciapa
|
~krychu
|
4
|
2009-09-17 22:18
|
|
Panie i panowie dla jasności napisze że na GPW wszystko jest możliwe
|
~qwerty
|
3
|
2009-09-17 21:34
|
|
grubasy juz maja przecieki kghm-impex bedzie sie dzialo
|
~tomi
|
13
|
2009-09-17 20:05
|
|
http://bossa.pl/popup.jsp?layout=popup&page=8&id=411540
|
~krychu
|
2
|
2009-09-17 19:59
|
|
IMPEXMETAL--teraz cala kasa na skotana
|
~ed
|
18
|
2009-09-17 19:39
|
|
200000 ktos wzia po 3,25
|
~gtt
|
4
|
2009-09-17 15:04
|
|
Romek mówił,że sprzeda IPX po 9 zł. Może ma juz kupca???
|
~Chinczycy ???
|
5
|
2009-09-17 12:46
|
|
ALE TRZYMAJA WIG20. OD PONIEDZIALKU MASAKRA W NIEBO.
|
~KSZUB
|
1
|
2009-09-17 11:29
|
|
Chinczycy??? Były jakieś sygnały? Ponoć gdzieś pisali ???
|
~co się dzieje?
|
1
|
2009-09-17 10:22
|
|
Impexmetal daje czadu !!!
|
-modo-
|
1
|
2009-09-17 09:58
|
|
IPX - ladowac sie, jedziemy na 3,5
|
~GONZO
|
3
|
2009-09-17 09:41
|
|
Impexmetal dał "popalić" niedowiarkom.Ale ? To jeszcze nastąpi
|
~Tarot(inna analiza)
|
6
|
2009-09-17 08:02
|
|
SKUP AKCJI WŁASNYCH
|
~elmariachi
|
4
|
2009-09-16 20:03
|
|
Skotan do góry zaraz wiec Impexmetal
|
~portmanyj
|
2
|
2009-09-16 19:21
|
|
trzeba byc prawilnym leszczem zeby tak tanio oddawac
|
~tomi
|
1
|
2009-09-16 16:57
|
|
impexmetal jeszcze jest tanio
|
~iou
|
3
|
2009-09-16 16:10
|
|
impexmetal czyzby pioneer pekao dokupowal?
|
~iou
|
1
|
2009-09-16 16:04
|
|
oSTATNIO PRZY TAKIM PODBICIU ipx DOSZEDŁ NA ZAMKNIĘCIU DO 20%
|
~AKC
|
5
|
2009-09-16 15:43
|
|
prawie 400tys poszło w minutę
|
krolewna_sciezka
|
1
|
2009-09-16 15:36
|
|
BORYSZE WJUŻ NA DRUGICH WIDŁACH IMPEX GO GONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~TED
|
1
|
2009-09-16 14:57
|
|
na polnoc to bedzie jak z kghm bedzie biznes
|
~tomi
|
8
|
2009-09-16 14:49
|
|
Korekta była i się własnie skończyła - jedziemy na północ !!!
|
~~bolo
|
15
|
2009-09-16 14:45
|
|
impexmetal ktos ostro wsiada od tygodnia cos jest na rzeczy
|
~uio
|
2
|
2009-09-16 14:29
|
|
impexmetal dzis chyba up
|
~oiu
|
3
|
2009-09-15 13:50
|
|
impexmetal...jeszcze dziś spadki
|
~aigor
|
10
|
2009-09-15 12:10
|
|
skup trwa !!
|
~jimi
|
1
|
2009-09-15 09:18
|
|
skup trwa !!
|
~jimi
|
1
|
2009-09-15 09:17
|