No i mamy małą korektę po dwóch dniach wsparcia. Jutro zapowiada się ciekawy dzień. Zebrane z rynku wszystko czym dysponował nerwowy akcjonariat i czeka nas Fala wzrostów. Która z kolei ?, każdy widzi swoje :-). Według mnie jest to dobry moment na dorzucenie do portfela co zresztą uczyniłem. Pozdrawiam