Czekamy na info o restrukturyzacji Elany przez Boryszew, który z racji tego, że będzie na to musiał wyłożyć kase moze spasc (zalezy jakie bedzie info). Tak więc narazie polecam nie szaleć z zakupami. IPX korektę ma już za sobą, jutrzejsze minimum na poziomie 2,65-2,7 - i tutaj radzę kupować. Pod koniec sesji IPX już na plusie - dobre nastroje inwestorów, po 2 dniowej korekcie 15 % i dzisiejszym wzroscie 3, ktory moze zwiastowac nastepne szczyty. Przede wszystkim warto być na IPX z jednej przyczyny - skup akcji własnych. Ja jutro sam wracam na IPX - sprzedany ostatnio za 3,4. Widzimy sie jutro na 3 zl....
Pozdrawiam