|
Dziady, pacany nie myte-was na Madagaskar trzeba posłać! Nicponie !
|
~sierżant
|
7
|
2009-10-13 18:40
|
|
PODAREK
|
~SPEKUŚ
|
1
|
2009-10-13 14:14
|
|
Już z "Romków" nie mam tylko Skotana...
|
~jasio
|
1
|
2009-10-13 12:14
|
|
witam wiecie kiedy będą wyniki kwartalne
|
~2165
|
2
|
2009-10-13 10:17
|
|
dzisiaj to raczej w dupie az sytuacja rzadawa sie wyprostuje
|
~tomi
|
7
|
2009-10-12 12:00
|
|
Trzymać szyk ! Utrzymać linię! Brać przykład z Immoeastu !
|
~broker
|
1
|
2009-10-12 10:03
|
|
IMPEXMETAL!!!!!!! DZSIAJ W GÓRĘ!!!!!!!! +20%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~kierunek 10 pln!
|
1
|
2009-10-12 08:24
|
|
Bardzo duża Dystrybucja akcji na poziomie 2,90 zł -
|
~Bert 1444
|
23
|
2009-10-11 10:31
|
|
Przesiadka na HAWE
|
~makler1
|
3
|
2009-10-09 20:34
|
|
ale obroty !!!
|
~Eliasz Goldstein
|
5
|
2009-10-09 13:36
|
|
DO ATAKU "IMPEXMETAL" DO ATAKU "PANCERNI" - nasze
|
~sierżant
|
3
|
2009-10-09 02:01
|
|
Złoto dla zuchwałych! Szarża Impexmetalu !
|
~wracamy w chwale !
|
1
|
2009-10-09 01:19
|
|
Koncentrujemy wszystkie siły ! I atakujemy w starym dobrym stylu!
|
~sierżant
|
11
|
2009-10-09 00:40
|
|
Pakiecik 85k akcji ktoś zakupił w ok 7s za 2,78...no no :)
|
~Bizon
|
8
|
2009-10-08 22:27
|
|
USA na zielono,wszystko idzie w dobrym kierunku ......Może to już hossa?
|
~sierro
|
2
|
2009-10-08 18:46
|
|
IMPEXMETAL pionier sprzedał więc można kupować!
|
~piotr
|
10
|
2009-10-08 15:43
|
|
to rynek podnosi cene czy może karko?
|
kamolg
|
6
|
2009-10-08 14:41
|
|
a gdzie ten lamus co 1,90 widzial pomysl nastepnym razem
|
~tomi
|
6
|
2009-10-07 23:09
|
|
Radzę brać Impka po 2,45 !!!!!!!!!!
|
~Olek
|
17
|
2009-10-07 23:02
|
|
Impexmetal - Klasyczna Formacja Głowy z Ramionami zapowiada dalsze
|
~Analityk AT
|
48
|
2009-10-07 13:49
|
|
pakowac sie wszyscy w imexmetal pewny zysk po co kombinowac!!!!
|
~hh
|
2
|
2009-10-07 11:38
|
|
Ameryka na zielono - Impex jutro dalej w górę ..
|
~sierro
|
3
|
2009-10-07 10:23
|
|
Impexmetal -Klasyczna formacja ręki zgiętej w łokciu
|
~ra
|
1
|
2009-10-07 10:06
|
|
Gołym okiem widac ,ze TFI dalej wywala !!! Dystrybucja jak Tralalala
|
~TFI Wywala
|
6
|
2009-10-06 16:11
|
|
myslec troche bo juz zwieracze puszczaja sami sie gnoicie
|
~tomi
|
1
|
2009-10-06 09:39
|
|
Czy pionier juz sie wyprzedal? Bo chcialem zainwestowac w ten biznes
|
~yoorny yahoob
|
5
|
2009-10-06 09:38
|
|
LESZCZE JUZ DOSTALY ZIMNY PRYSZNIC Z 3,50 NA 2,40 TERAZ UP
|
~inwestor
|
15
|
2009-10-06 09:29
|
|
Trzeba to powiedzieć -władze właścicielskie mają nas w dupie !
|
~inicjator
|
2
|
2009-10-06 06:38
|
|
Do szczytu hossy zostało 1462 dni.
|
hossa_2013
|
4
|
2009-10-05 21:50
|
|
Na odetchnięcie artykuł
|
~sierro
|
1
|
2009-10-05 13:15
|