Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dziady, pacany nie myte-was na Madagaskar trzeba posłać! Nicponie ! ~sierżant 7 2009-10-13 18:40
PODAREK ~SPEKUŚ 1 2009-10-13 14:14
Już z "Romków" nie mam tylko Skotana... ~jasio 1 2009-10-13 12:14
witam wiecie kiedy będą wyniki kwartalne ~2165 2 2009-10-13 10:17
dzisiaj to raczej w dupie az sytuacja rzadawa sie wyprostuje ~tomi 7 2009-10-12 12:00
Trzymać szyk ! Utrzymać linię! Brać przykład z Immoeastu ! ~broker 1 2009-10-12 10:03
IMPEXMETAL!!!!!!! DZSIAJ W GÓRĘ!!!!!!!! +20%!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~kierunek 10 pln! 1 2009-10-12 08:24
Bardzo duża Dystrybucja akcji na poziomie 2,90 zł - ~Bert 1444 23 2009-10-11 10:31
Przesiadka na HAWE ~makler1 3 2009-10-09 20:34
ale obroty !!! ~Eliasz Goldstein 5 2009-10-09 13:36
DO ATAKU "IMPEXMETAL" DO ATAKU "PANCERNI" - nasze ~sierżant 3 2009-10-09 02:01
Złoto dla zuchwałych! Szarża Impexmetalu ! ~wracamy w chwale ! 1 2009-10-09 01:19
Koncentrujemy wszystkie siły ! I atakujemy w starym dobrym stylu! ~sierżant 11 2009-10-09 00:40
Pakiecik 85k akcji ktoś zakupił w ok 7s za 2,78...no no :) ~Bizon 8 2009-10-08 22:27
USA na zielono,wszystko idzie w dobrym kierunku ......Może to już hossa? ~sierro 2 2009-10-08 18:46
IMPEXMETAL pionier sprzedał więc można kupować! ~piotr 10 2009-10-08 15:43
to rynek podnosi cene czy może karko? kamolg 6 2009-10-08 14:41
a gdzie ten lamus co 1,90 widzial pomysl nastepnym razem ~tomi 6 2009-10-07 23:09
Radzę brać Impka po 2,45 !!!!!!!!!! ~Olek 17 2009-10-07 23:02
Impexmetal - Klasyczna Formacja Głowy z Ramionami zapowiada dalsze ~Analityk AT 48 2009-10-07 13:49
pakowac sie wszyscy w imexmetal pewny zysk po co kombinowac!!!! ~hh 2 2009-10-07 11:38
Ameryka na zielono - Impex jutro dalej w górę .. ~sierro 3 2009-10-07 10:23
Impexmetal -Klasyczna formacja ręki zgiętej w łokciu ~ra 1 2009-10-07 10:06
Gołym okiem widac ,ze TFI dalej wywala !!! Dystrybucja jak Tralalala ~TFI Wywala 6 2009-10-06 16:11
myslec troche bo juz zwieracze puszczaja sami sie gnoicie ~tomi 1 2009-10-06 09:39
Czy pionier juz sie wyprzedal? Bo chcialem zainwestowac w ten biznes ~yoorny yahoob 5 2009-10-06 09:38
LESZCZE JUZ DOSTALY ZIMNY PRYSZNIC Z 3,50 NA 2,40 TERAZ UP ~inwestor 15 2009-10-06 09:29
Trzeba to powiedzieć -władze właścicielskie mają nas w dupie ! ~inicjator 2 2009-10-06 06:38
Do szczytu hossy zostało 1462 dni. hossa_2013 4 2009-10-05 21:50
Na odetchnięcie artykuł ~sierro 1 2009-10-05 13:15
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.