Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
IMPEXMETAL!!!!!!! DZSIAJ W GÓRĘ!!!!!!!! +20%!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~dziś w górę!!!!!!!!! 11 2009-10-05 10:20
Sami sobie jesteście winni ! To wy sami doprowadziliście do spadku kursu ~profilaktyka 2 2009-10-05 08:23
ku pokrzepieniu serc ~GrassHopper 4 2009-10-04 19:35
Impexmetal odleszczony-gorzej być nie powinno !! ~sierro 25 2009-10-03 13:53
Ten spadek Impexmetalu to dobra lekcja poglądowa! Każdy chce tanio ~lanie było potrzebne 9 2009-10-02 23:43
impexmetal--wiecie drogie leszcze buhaha ze cena za impex to 12-16 zł ~szczupak 2 2009-10-02 16:22
Jak nie umiecie liczyć,to będziecie biczowani !!! Aż do skutku !!! ~łańcuchem !!! 1 2009-10-02 15:54
To ja wasz "ROMAN" ( "Faceci do wzięcia") ! To ja wa ~wasz Roman ! 1 2009-10-02 12:10
impexmetal reaktywacja jedziemy na 3,50 !!!!! ~KRZYSIEK 7 2 2009-10-02 11:44
Póki nie będziecie potrafili liczyć wartości fundamentalnej, nie nauczy- ~Sie ma ! 11 2009-10-02 11:32
To ja wasz "ROMAN" ( "Faceci do wzięcia") zapraszam ~wasz Roman 7 2009-10-02 11:31
IMPEXMETAL KTO ZOSTAL ODLESZCZONY WYSTAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~BONZO 16 2009-10-02 10:18
perspektywa 3 miesiący ~bizon 3 2009-10-01 06:16
Impexmetal - ma dylemat ~wiolka 2 2009-10-01 00:01
Pionieersko zatopiony!!!!!! ~wsz 17 2009-09-30 20:11
impexmetal...jeszcze będą spadki ~aigor 1 2009-09-30 18:13
Ani kroku w tył! Za nami "Wołga" ! STALINGRAD ! ~sierżant 22 2009-09-30 18:05
IMPEXMETAL !! Tak oto słowo stało sie ciałem !! 2,50 zł ~lechu 1 2009-09-30 16:15
Podziwiam "chłopaków z Pioniera" Przycinają "tęgie zyski& ~obiektywnie patrząc 2 2009-09-30 15:38
SKOTAN,BOREK,IPX ~BIZON 1 2009-09-30 15:31
no cóż ~sanders 2 2009-09-30 15:09
To ja wasz ROMAN ( "Faceci do wzięcia") Taż mam Impexmetal ! ~wasz Roman 10 2009-09-30 14:41
karkosiki leca na pysk ~ipx 1 2009-09-30 14:27
2,53 wytrzyma ~ipx 4 2009-09-30 14:01
impexmetal zwalani€ przed odpalem ? ~ytr 1 2009-09-30 11:43
impexmetal gruby lyka ostro bedzi€ up !!!!!!!!11 ~oiu 1 2009-09-30 10:36
impexmetal gruby lyka ostro bedzi€ up !!!!!!!!11 ~ytr 4 2009-09-30 10:20
impexmetal cla antydumpingowe na alu z chin u€ zyski up !! ~htr 2 2009-09-30 09:53
impexmetal zwalani€ przed odpalem ? !!!!1 ~irt 1 2009-09-30 09:53
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum IMPEXMETAL w programie Rynkach dla Opornych gregulesku 2 2009-09-30 09:43
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.