|
IMPEXMETAL!!!!!!! DZSIAJ W GÓRĘ!!!!!!!! +20%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~dziś w górę!!!!!!!!!
|
11
|
2009-10-05 10:20
|
|
Sami sobie jesteście winni ! To wy sami doprowadziliście do spadku kursu
|
~profilaktyka
|
2
|
2009-10-05 08:23
|
|
ku pokrzepieniu serc
|
~GrassHopper
|
4
|
2009-10-04 19:35
|
|
Impexmetal odleszczony-gorzej być nie powinno !!
|
~sierro
|
25
|
2009-10-03 13:53
|
|
Ten spadek Impexmetalu to dobra lekcja poglądowa! Każdy chce tanio
|
~lanie było potrzebne
|
9
|
2009-10-02 23:43
|
|
impexmetal--wiecie drogie leszcze buhaha ze cena za impex to 12-16 zł
|
~szczupak
|
2
|
2009-10-02 16:22
|
|
Jak nie umiecie liczyć,to będziecie biczowani !!! Aż do skutku !!!
|
~łańcuchem !!!
|
1
|
2009-10-02 15:54
|
|
To ja wasz "ROMAN" ( "Faceci do wzięcia") ! To ja wa
|
~wasz Roman !
|
1
|
2009-10-02 12:10
|
|
impexmetal reaktywacja jedziemy na 3,50 !!!!!
|
~KRZYSIEK 7
|
2
|
2009-10-02 11:44
|
|
Póki nie będziecie potrafili liczyć wartości fundamentalnej, nie nauczy-
|
~Sie ma !
|
11
|
2009-10-02 11:32
|
|
To ja wasz "ROMAN" ( "Faceci do wzięcia") zapraszam
|
~wasz Roman
|
7
|
2009-10-02 11:31
|
|
IMPEXMETAL KTO ZOSTAL ODLESZCZONY WYSTAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~BONZO
|
16
|
2009-10-02 10:18
|
|
perspektywa 3 miesiący
|
~bizon
|
3
|
2009-10-01 06:16
|
|
Impexmetal - ma dylemat
|
~wiolka
|
2
|
2009-10-01 00:01
|
|
Pionieersko zatopiony!!!!!!
|
~wsz
|
17
|
2009-09-30 20:11
|
|
impexmetal...jeszcze będą spadki
|
~aigor
|
1
|
2009-09-30 18:13
|
|
Ani kroku w tył! Za nami "Wołga" ! STALINGRAD !
|
~sierżant
|
22
|
2009-09-30 18:05
|
|
IMPEXMETAL !! Tak oto słowo stało sie ciałem !! 2,50 zł
|
~lechu
|
1
|
2009-09-30 16:15
|
|
Podziwiam "chłopaków z Pioniera" Przycinają "tęgie zyski&
|
~obiektywnie patrząc
|
2
|
2009-09-30 15:38
|
|
SKOTAN,BOREK,IPX
|
~BIZON
|
1
|
2009-09-30 15:31
|
|
no cóż
|
~sanders
|
2
|
2009-09-30 15:09
|
|
To ja wasz ROMAN ( "Faceci do wzięcia") Taż mam Impexmetal !
|
~wasz Roman
|
10
|
2009-09-30 14:41
|
|
karkosiki leca na pysk
|
~ipx
|
1
|
2009-09-30 14:27
|
|
2,53 wytrzyma
|
~ipx
|
4
|
2009-09-30 14:01
|
|
impexmetal zwalani€ przed odpalem ?
|
~ytr
|
1
|
2009-09-30 11:43
|
|
impexmetal gruby lyka ostro bedzi€ up !!!!!!!!11
|
~oiu
|
1
|
2009-09-30 10:36
|
|
impexmetal gruby lyka ostro bedzi€ up !!!!!!!!11
|
~ytr
|
4
|
2009-09-30 10:20
|
|
impexmetal cla antydumpingowe na alu z chin u€ zyski up !!
|
~htr
|
2
|
2009-09-30 09:53
|
|
impexmetal zwalani€ przed odpalem ? !!!!1
|
~irt
|
1
|
2009-09-30 09:53
|
IMPEXMETAL w programie Rynkach dla Opornych
|
gregulesku
|
2
|
2009-09-30 09:43
|