Forum giełdowe spółki IMPEXMETAL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale jaja se ktos robi ! ~darek 7 2009-11-13 12:26
Impexmetal chyba czas sie ladowac ~ccc 1 2009-11-13 12:21
LUDZIE KOCHANI !!! ŚWIĘTA JUŻ BLISKO.... dubik 1 2009-11-13 12:19
TYLKO DLA CIERPLIWYCH.....!!! ~Dominator 2 2009-11-13 12:18
Impexmetal no to jedziemy w dol ~bbb 2 2009-11-13 11:53
Ale jaja se ktos robi ! ~jamo 1 2009-11-13 11:45
Widać juz ostatnich leszczy juz sie wykruszają !!! ~jaro 5 2009-11-13 11:42
wyjaśnienie zagadki ~templariusz 6 2009-11-13 11:41
Wszyscy działają na kożyść Karkosika ~b52 2 2009-11-13 11:02
Impexmetal czyzby dystrybucja? ~a to pech 8 2009-11-13 10:43
pisałem wczoraj ~Radek 1 2009-11-13 10:21
To nie leszcze oddają tylko Karkosik !!! ~Ralfberecik 2 2009-11-13 09:34
I to by było na tyle ~Iwona 2 2009-11-13 09:32
Wiecie co drodzy forumowicze... ~xxx 8 2009-11-13 09:29
jutro impex min. -10% ~korekta 5 2009-11-13 09:27
Impexmeta l - ile on ma jeszcze tego papiera ~xxx 2 2009-11-13 09:14
Impexmetal - czytajcie! ~ggg 2 2009-11-13 08:56
RAPORT FANTASTYCZNY!!!! RANO ODBIERANIE AKCJI OD LESZCZY I UPPPPPPPPPPP ~next 2 2009-11-13 08:37
prosze o link do raportu kinga_sanok 8 2009-11-13 08:26
IMPEXMETAL raport słabiutki !!!!!!!!!!!!1 ~xyz 7 2009-11-12 23:26
hmmm... analiza techniczna również korzystna : ) ~DD 1 2009-11-12 22:08
Tumany ! Hutmen pokazał 15 mln zysku netto! ~brak słow ! 29 2009-11-12 21:29
olewam, czekam na 6-7 zł ~dejtrader ;) 1 2009-11-12 21:11
NO TO JUTRO JAZDA WARTOŚĆ KSIĘGOWA WZROSŁA DO 4PLN!!!!! JEST ZYSK!!! ~powazny_inwestor 3 2009-11-12 21:04
ZADŁUŻENIA SPADAJĄ!! JEST SUPER! TRZEBA BYĆ KRETYNEM ŻEBY ODDAĆ TANIEJNI ~NEXIA 1 2009-11-12 19:40
jest raport i jest bardzo dobrze ~max 1 2009-11-12 19:36
jak obstawiacie wyniki kwartalne?? ~2165 4 2009-11-12 19:20
jednak jest źle ~Radek 17 2009-11-12 18:23
IPX znowu najgorzej ~dd 15 2009-11-12 16:28
Te wyniki to chyba coś nie bardzo będą... ~Galaxy 2 2009-11-12 15:59
[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.