Przed chwila bylo po stronie sprzedazy 15 tys ktos sypnąl 500 akcj po 2,69 i wrzucil po stronie sprzeday 10 tys akcji i dopelnil do 25 tys leszcze sie wystraszyly i posypaly dalej po 2,69 a pozniej te 10 tys po stronie sprzedazy zniknelo i dalej zostalo 15 tys a leszcze juz sypia po 2,68 ale jaja , tak sie zaniza kurs i oslabia morale inwestorow -leszy !!!