Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jesien sie zbliza....up up up ~edek 1 2011-08-01 11:20
PZYZNAC SIE KTÓRY WZIOŁ 5 TYS GNIOTA ZA 1405 ZŁ PO 0,28 ?????????? ~IRENEUSZ 3 2011-08-01 10:45
DOBRY SENTYMENT NA SZEROKI WY A92% MOZECIE WYKORZYSTAC DO PRZESIADKI ... ~IRENEUSZ 1 2011-08-01 09:19
Coś mi tu wygląda na.... ~SteelTrader 4 2011-08-01 09:18
SOBOTA NIEDZIELA TO DNI W KTÓRYCH NIE TRACICIE I NIE UŚREDNIACIE TAK CZY ~IRENEUSZ 2 2011-07-30 11:19
NIEBAWEM 0.25!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~SYLWEK 7890 10 2011-07-30 10:20
Królu złoty !!! Dodrukuj trochę bo nikt mi nie chce sprzedać ten skarb ~Badziewiak 1 2011-07-29 22:40
informacja dla tych madrych i mniej madrych tez ~jimmyjames 1 2011-07-29 20:25
Jaka premia dla Prezesa Króla w tym roku ? ~Akcjonariusz 1 2011-07-29 16:56
Tu zaliczycie 0,01 ~belka 1 2011-07-29 15:44
OK ,ZAMKNA WAM NA 0,28 ALE WY CHCAC SPRZEDAC DOSTANIECIE MAX DZIS 0,26 ~IRENEUSZ 1 2011-07-29 14:40
KTÓRY MADRY ODDA BEZ ŁACHY PO 0,27 POZNIEJ BEDZIE PLACZ I ZAL A NA KONCU ~IRENEUSZ 2 2011-07-29 14:30
Spadochrony włóż ....załoga ziemi nie widać ~król 4 2011-07-29 14:11
UPS, TYLKO TRZEBA USREDNIC RAZ W GÓRE RAZ W DÓL A NAPEWNO BEDZIECIE .... ~IRENEUSZ 1 2011-07-29 14:06
KTOS USREDDNIŁ PO 0,26 PYTANIE PO CO SIE TAK SPIESZYŁ BEDZIE NIZEJ ..... ~IRENEUSZ 5 2011-07-29 14:04
WLASNIE DOSTALEM POZEW NA 1 mln ZYLI ALE WYWALILEM MOZECIE MI SKOCZYC ~IRENEUSZ 4 2011-07-29 13:57
Nie ma końca......................................... zyga_1 16 2011-07-29 10:47
b/k ~wladek1988 2 2011-07-29 09:17
WZROSTÓW NIE BEDZIE BO NIE CHCECIE USREDNIAC W GÓRE A IREK NA WAKACJIACH ~IRENEUSZ 1 2011-07-28 17:16
W ramach rekompesaty każdy - ~belka 4 2011-07-28 15:46
nie ma o co się sprzeczać! 25gr to tylko kwestia czasu ~olek 9 2011-07-28 15:11
KTO ZDĄZY SPRZEDAC 37 TYS CZP PO 0,28 I WZJASC 10 TYS ZŁ A KTO USREDNI . ~IRENEUSZ 2 2011-07-28 14:55
b//k ~wladek1988 3 2011-07-27 20:07
JAK MYSLICIE TO NIE MYSLICIE ŻE STRACONA OKAZJIA USREDNIC PO 0,28 ~IRENEUSZ 6 2011-07-27 19:36
Centrozap SA właśnie wnosi do sądów pozwy,oraz wnioski o ściganie. ~Pełnomocnik 58 2011-07-27 19:03
SZKODA ŻE ZARABIAM GDZIE INDZIEJ I NIE MAM WOLNYCH SRODKOW NA CZP ~IRENEUSZ 4 2011-07-27 18:22
ireneusz ~leon 1 2011-07-27 16:58
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 15:45
A CO WY MYSLICEI ZE KOMI DOKONCZYMY BEZ DOFINANSOWANIA WASZEGO ........ ~IRENEUSZ 5 2011-07-27 15:35
LESZCZU-CENTEK to przyklad !!!na goraco takich spolek sie nie kupuje ~Bilioner 1 2011-07-27 15:34
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.