Obserwuje Centka od dłuższego czasu i nawet miałem jego akcje ale się pozbyłem zorientowawszy się, że póki co będą spadały (strata tylko na prowizji). Z obserwacji moim wynika, że jest to Spółka z Zarządem mającym bardzo dobre relacje z wieloma biznesmenami i politykami w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie wydaje mi się, że Centek zbankrutuje, co więcej wydaje mi się, że konsekwentnie dąży się tutaj do wyjścia na prostą zachęcając "ludzi z kasą" żeby zainwestowali w ten lub inny sposób w tą Spółkę "gwarantując" zyski w przyszłości. Kierujący tą firma znają się świetnie na robieniu interesów w naszym specyficznym kraju i to moim zdaniem plus, który zaważy na wyjściu Centka nad kreskę.
Obstawiam zejście do 0,24 zł za akcje w najbliższym czasie, a później wybicie do około 0,54 zł.