|
zakoncza KOMI-BEDZIE SUPER UP!! SPRZEDAM AKCYJE I BASTA
|
~Bilioner
|
1
|
2011-07-27 15:31
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 15:28
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 13:44
|
|
poleciało aż miło i jeszcze
|
~lll
|
1
|
2011-07-27 13:30
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 13:20
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 13:12
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 12:47
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 12:14
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 11:54
|
|
Czy to już koniec najdłuższej promocji ?
|
~wasyl
|
2
|
2011-07-27 11:30
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 11:05
|
|
no ładnie pozwalają wam uśredniać.Podziwiam altruizm sprzedających
|
~olek
|
4
|
2011-07-27 10:58
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 10:34
|
|
ośmieszacie się pisząc o odpałach-nawet marzenia muszą mieć granice
|
~olek
|
14
|
2011-07-27 10:30
|
|
nie tykać śmiecia 0,23 będzie
|
~realnie
|
2
|
2011-07-27 10:27
|
|
W ramach rekompesaty każdy
|
~belka
|
1
|
2011-07-27 10:24
|
|
NIE JEST ZLE KTOS CHCE KUPIC GNIOTA ALE NIZEJ W IOSCI 5MLN ALE........
|
~IRENEUSZ
|
3
|
2011-07-27 10:03
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-27 09:56
|
|
VENTURE INCUBATOR, mieli dotacje 0,54zł na akcje a cena tylko 0,66
|
~Admin
|
1
|
2011-07-27 09:49
|
|
SZKODA ŻE ODJECHAL MI POCIAG JAK MYSLICIE KUPIE JESZCZE W PROMOCJI
|
~IRENEUSZ
|
2
|
2011-07-27 09:13
|
|
HITY W TABELI WZROSTÓW. DZISIAJ CENTROZAP+10% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Cichy
|
23
|
2011-07-27 09:11
|
|
BRAWO KURS URATOWANY ZA 2,7 ZŁ PLUS PROWIZJA BU hahA
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-07-26 17:33
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-26 17:15
|
|
PONOC W KOMI ODPALONO HARVESTERA MIAŁ WYCINAC DRZEWA A WYCIOŁ WAS .....
|
~IRENEUSZ
|
3
|
2011-07-26 16:51
|
|
b/k
|
~wladek1988
|
1
|
2011-07-26 14:22
|
|
Pytanie Co podpisał król żeby tak udupić swoje spółki?
|
~gem
|
3
|
2011-07-25 17:43
|
|
opinia biegłego
|
~zbigniew
|
3
|
2011-07-25 17:22
|
|
MELDUJE SIE ,OPALONY I WYPOCZĘTY ALE INWESTORA WAM NIE PRZYWIOZŁEM Z ...
|
~IRENEUSZ
|
1
|
2011-07-25 16:19
|
|
przyjmuję każdy zakład, że.........
|
zyga_1
|
26
|
2011-07-25 16:08
|
|
Wsparcie 0.12 teraz mamy. Oporów tu niema bo kierunek tylko w dół
|
~xxx
|
2
|
2011-07-25 15:21
|