Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
zakoncza KOMI-BEDZIE SUPER UP!! SPRZEDAM AKCYJE I BASTA ~Bilioner 1 2011-07-27 15:31
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 15:28
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 13:44
poleciało aż miło i jeszcze ~lll 1 2011-07-27 13:30
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 13:20
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 13:12
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 12:47
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 12:14
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 11:54
Czy to już koniec najdłuższej promocji ? ~wasyl 2 2011-07-27 11:30
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 11:05
no ładnie pozwalają wam uśredniać.Podziwiam altruizm sprzedających ~olek 4 2011-07-27 10:58
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 10:34
ośmieszacie się pisząc o odpałach-nawet marzenia muszą mieć granice ~olek 14 2011-07-27 10:30
nie tykać śmiecia 0,23 będzie ~realnie 2 2011-07-27 10:27
W ramach rekompesaty każdy ~belka 1 2011-07-27 10:24
NIE JEST ZLE KTOS CHCE KUPIC GNIOTA ALE NIZEJ W IOSCI 5MLN ALE........ ~IRENEUSZ 3 2011-07-27 10:03
b/k ~wladek1988 1 2011-07-27 09:56
VENTURE INCUBATOR, mieli dotacje 0,54zł na akcje a cena tylko 0,66 ~Admin 1 2011-07-27 09:49
SZKODA ŻE ODJECHAL MI POCIAG JAK MYSLICIE KUPIE JESZCZE W PROMOCJI ~IRENEUSZ 2 2011-07-27 09:13
HITY W TABELI WZROSTÓW. DZISIAJ CENTROZAP+10% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Cichy 23 2011-07-27 09:11
BRAWO KURS URATOWANY ZA 2,7 ZŁ PLUS PROWIZJA BU hahA ~IRENEUSZ 1 2011-07-26 17:33
b/k ~wladek1988 1 2011-07-26 17:15
PONOC W KOMI ODPALONO HARVESTERA MIAŁ WYCINAC DRZEWA A WYCIOŁ WAS ..... ~IRENEUSZ 3 2011-07-26 16:51
b/k ~wladek1988 1 2011-07-26 14:22
Pytanie Co podpisał król żeby tak udupić swoje spółki? ~gem 3 2011-07-25 17:43
opinia biegłego ~zbigniew 3 2011-07-25 17:22
MELDUJE SIE ,OPALONY I WYPOCZĘTY ALE INWESTORA WAM NIE PRZYWIOZŁEM Z ... ~IRENEUSZ 1 2011-07-25 16:19
przyjmuję każdy zakład, że......... zyga_1 26 2011-07-25 16:08
Wsparcie 0.12 teraz mamy. Oporów tu niema bo kierunek tylko w dół ~xxx 2 2011-07-25 15:21
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.