Forum giełdowe spółki IDEON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do mądrali co kupił za 133 ~Rusek 1 2011-08-03 22:19
CENNA JEST NISKA TO FAKT ALE NIKT NIE POWIEDZIAŁ ZE NIE BEDZIE NIŻEJ BO ~IRENEUSZ 2 2011-08-03 19:37
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2011-08-03 19:32
Do ilu zejdzie jeszcze? ~ciekawy 3 2011-08-03 17:43
CENTROZAP - z historii spółki ~yntelygent 5 2011-08-03 15:27
SKECZ: CZYM SIE RÓZNI INWESTOR DŁUGOTERMINOWO OD INWESTORA CZP ????? ~IRENEUSZ 3 2011-08-03 14:04
proszę wszystkich którzy kupili po 0,24-nie puszczajcie po 0,23 ~wyrocznia 1 2011-08-03 13:51
Tauron przejmie centrozap? ~maciek 4 2011-08-03 13:02
OKAZJA BY ODDAC PO 0,24 BEZ ŁACHY POZNIEJ BEDZIE PROBLEM JAK ZABIORĄ K ~IRENEUSZ 2 2011-08-03 12:34
Czy wiecie, że ~kokojumbo 1 2011-08-03 12:22
Pora na zakupy..skupujemy!!! ~abc 1 2011-08-03 12:01
Niekończący się dramat akcjonariuszy ~antykrol 11 2011-08-03 11:47
Po stronie kupna do 18 gr jest 2 mln akcji ~Ciekawy 5 2011-08-03 11:46
CZESC TRACI AUTA NA INWESTYCJI W GNIOTA A RESZTA ZAPAŁKI ALE JESTESMY .. ~IRENEUSZ 4 2011-08-03 11:10
b/k ~wladek1988 3 2011-08-03 09:42
ZA 0,2 WCHODZE ZA ALL NAWET ZA KASE NA LEKI BEDE PREZIEM A92 ~IRENEUSZ 4 2011-08-02 21:27
UŚREDNIŁEM DZIŚ PIĘKNIE TERAZ TYLKO -50%,KIEDY DYWIDENDA BU haha ~IRENEUSZ 1 2011-08-02 17:10
o jak ładnie, o jak miło i ....25gr się zrobiło-hahaha,ale to nie koniec ~olek 1 2011-08-02 16:26
KUPILEM DZISJ KONTROLNIE ZA RENTE POMOGLEM WAM BRONIV BU ~IRENEUSZ 1 2011-08-02 16:26
0,25 DOFINANSOWANIE PLACU BUDOWY POSZŁO MOZNA ZAMONTOWAC SWIATEŁKO ~IRENEUSZ 1 2011-08-02 16:07
CZY WARTO INWESTOWAĆ W CENTROZAP? ~optymista 1 2011-08-02 16:06
CHYBA JESTESCIE NAJMOCNIEJSZA SPÓLKA DZIS I NA PLUS INNA SPRAWA ŻE NIE . ~IRENEUSZ 1 2011-08-02 10:03
MOŻE BY TAK Z KOMI DRZEWO DO SZWAJCARII WYSYŁAC I WE FRANKU ROZLICZAC ~IRENEUSZ 2 2011-08-01 23:14
WSZYSTKO CO DLA WAS MOGŁEM ZROBIC TO ZROBIŁEM TERAZ MUSICIE SAMI SOBIE . ~IRENEUSZ 1 2011-08-01 16:09
NURTUJĄCE PYTANIA JAK BYM CHCIAŁ ZADAC I ZNAC ODPOWIEC ZANIM .......... ~IRENEUSZ 2 2011-08-01 15:04
LISTA OCZEKUJACYCH NA SPRZEDAZ CZP I ICH OCZEKIWANIA CO DO CENNY ~IRENEUSZ 3 2011-08-01 12:50
WASZ STRACH PARALIZUJE GRUBEGO I GEM PRZED DECYZJA DOFINANOWANIA NA ... ~IRENEUSZ 1 2011-08-01 12:42
LUDZKA NATURA JEST TAKA ZE WOLA USREDNIAC W GÓRE WIEC MUSICIE PODBIC 1-2 ~IRENEUSZ 1 2011-08-01 12:20
JAK MAM GNIOTA W ILOSCI 1TO JAK MOGĘ UŚREDNIC BY MIEC NAJLEPSZA ŚREDNIĄ ~IRENEUSZ 1 2011-08-01 11:41
zobaczcie na zlecenia..... ~edek 1 2011-08-01 11:24
[x]
IDEON 3,67% 0,01 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.