| HUTMEN - przebudzenie trupa? | ~hoojek | 1 | 2009-01-13 08:59 |
| HUTMEN | ~bolo | 4 | 2009-01-12 20:12 |
| HUTMEN - sprzedałem dziś bankruta na podbitce | ~weteran spokojny sen | 9 | 2009-01-12 18:58 |
| Hutmen | ~bankrut | 1 | 2009-01-12 17:29 |
| HUTMEN | ~poinforowany | 4 | 2009-01-12 15:27 |
| z Petrolinest na Hutmena???? | ~Nikt | 1 | 2009-01-12 15:14 |
| HUTMEN - czy jest strata na opcjach walutowych? | ~zaniepokojony | 7 | 2009-01-12 15:13 |
| HUTMEN zgnojony na close | ~lover | 5 | 2009-01-12 12:25 |
| HUTMEN - jutro rzeźnia i nowe minima na trupie | ~eryk | 7 | 2009-01-09 11:29 |
| HUTMEN - zaczyna się!!!? | ~Saszka | 2 | 2009-01-08 13:44 |
| sprzedać | ~xyz | 2 | 2009-01-06 23:44 |
| karku | ~pipa | 4 | 2009-01-04 19:58 |
| hutmen | ~hutnik | 6 | 2008-12-31 18:57 |
| znów opcje walutowe | ~tytus | 4 | 2008-12-17 15:56 |
| AMICA - czy będzie za Hutmenem w górę? | ~Wiedźmin | 6 | 2008-12-10 20:40 |
| HUTMEN ruszył! Czy AMICA też ruszy? | ~Wiedźmin | 2 | 2008-12-10 14:51 |
| HUTMEN odbija a AMICA obsrywa się dalej | ~Gienek | 2 | 2008-12-10 14:41 |
| Hutmen- za chwilę widły, radzę pokować do wora | ~almoro | 1 | 2008-12-10 14:09 |
| ...teraz k.....hutmen... | ~znawca | 5 | 2008-12-06 22:31 |
| hutmen | ~spłukany | 8 | 2008-11-27 18:39 |
| Obserwujcie.. | ~Alan | 1 | 2008-11-27 00:06 |
| spory obrót | ~hutmen | 5 | 2008-11-26 22:55 |
| hutmen | ~rr | 5 | 2008-11-25 10:58 |
| takie info i nic? | ~pudres | 6 | 2008-11-20 22:25 |
| czy będzie odszkodowanie? tak!!!! | ~pudres | 1 | 2008-11-20 08:01 |
| HUTMEN ma olbrzymi kontrakt na 45 mlin zł !!!!!!!! | ~apojg[opafjg[oidf[go | 9 | 2008-11-19 16:09 |
| ...hutmen... | ~znawca | 1 | 2008-11-19 13:23 |
| mozliwy duzy up-bo tani jak zgniły barszcz-Karkosik -to jak w USA-dyma l | ~Bilioner | 2 | 2008-11-18 22:49 |
| Hutmen-rekordowy kontrakt-koniec problemów spółki ! | ~sdfsdfsdfsdfa | 5 | 2008-11-18 22:47 |
| HUTMEN - Najwiekszy kontrakt w Historii tej spółki | ~KARKOSZEK | 1 | 2008-11-18 22:36 |