Forum giełdowe spółki HUTMEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
HUTMEN - przebudzenie trupa? ~hoojek 1 2009-01-13 08:59
HUTMEN ~bolo 4 2009-01-12 20:12
HUTMEN - sprzedałem dziś bankruta na podbitce ~weteran spokojny sen 9 2009-01-12 18:58
Hutmen ~bankrut 1 2009-01-12 17:29
HUTMEN ~poinforowany 4 2009-01-12 15:27
z Petrolinest na Hutmena???? ~Nikt 1 2009-01-12 15:14
HUTMEN - czy jest strata na opcjach walutowych? ~zaniepokojony 7 2009-01-12 15:13
HUTMEN zgnojony na close ~lover 5 2009-01-12 12:25
HUTMEN - jutro rzeźnia i nowe minima na trupie ~eryk 7 2009-01-09 11:29
HUTMEN - zaczyna się!!!? ~Saszka 2 2009-01-08 13:44
sprzedać ~xyz 2 2009-01-06 23:44
karku ~pipa 4 2009-01-04 19:58
hutmen ~hutnik 6 2008-12-31 18:57
znów opcje walutowe ~tytus 4 2008-12-17 15:56
AMICA - czy będzie za Hutmenem w górę? ~Wiedźmin 6 2008-12-10 20:40
HUTMEN ruszył! Czy AMICA też ruszy? ~Wiedźmin 2 2008-12-10 14:51
HUTMEN odbija a AMICA obsrywa się dalej ~Gienek 2 2008-12-10 14:41
Hutmen- za chwilę widły, radzę pokować do wora ~almoro 1 2008-12-10 14:09
...teraz k.....hutmen... ~znawca 5 2008-12-06 22:31
hutmen ~spłukany 8 2008-11-27 18:39
Obserwujcie.. ~Alan 1 2008-11-27 00:06
spory obrót ~hutmen 5 2008-11-26 22:55
hutmen ~rr 5 2008-11-25 10:58
takie info i nic? ~pudres 6 2008-11-20 22:25
czy będzie odszkodowanie? tak!!!! ~pudres 1 2008-11-20 08:01
HUTMEN ma olbrzymi kontrakt na 45 mlin zł !!!!!!!! ~apojg[opafjg[oidf[go 9 2008-11-19 16:09
...hutmen... ~znawca 1 2008-11-19 13:23
mozliwy duzy up-bo tani jak zgniły barszcz-Karkosik -to jak w USA-dyma l ~Bilioner 2 2008-11-18 22:49
Hutmen-rekordowy kontrakt-koniec problemów spółki ! ~sdfsdfsdfsdfa 5 2008-11-18 22:47
HUTMEN - Najwiekszy kontrakt w Historii tej spółki ~KARKOSZEK 1 2008-11-18 22:36
[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.