karkosik to po pierwsz wystarczy popatrzec na jego twarz. to oszust i kretacz. po drugie nie wie co ma robic ze swoimi spolkami zalozyl ich tyle i nie wie co z nimi robic. po trzecie kase przelewa z jednej spolko do drugiej i akcjonariuszom ronbi wode z mozgu. po czwatre prosze powiedziec jaki powazny fundusz w to badziewie chce wejsc.. a po piate gnoja pogonic z gieldy. A po szoste bo mysle ze czyta spier..............